Hledáte nové možnosti pro Vaše nevšední zážitky? Potřebujete uspořádat adrenalinovou firemní akci? Hledáte zábavu se skupinkou přátel? Láká vás něco nového? Chcete si také vyzkoušet airsoft?


Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak jste tady správně!!!


nike pas cher nike pas cher air max pas cher Airsoft vznikl v Japonsku, jako odpověď na americký Paintball. Je to HRA plná adrenalinu, zábavy a nezapomenutelných zážitků. Má pravidla a přesný průběh. Ačkoliv po sobě hráči střílí plastikové projektily o průměru 6 mm (jejichž rychlost se pohybuje okolo 100 m/s) nedochází tu prakticky k žádným zraněním.


Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce, pokračujte na:


AIRSOFT PŮJČOVNA.czNa hraní airsoftu Vám nabízíme náš vlastní AS areál Nový Dvůr, který se nachází na okraji BVVP Ralsko v Libereckém kraji (u obce Mimoň - oblast Svébořice).


Lokalita má rozlohu cca 19 hektarů a je jasně ohraničená. Severní, západní a jižní stranu tvoří hranici asfaltová komunikace, na východní straně je potok a Novodvorský rybník II. Území má pouze jednu přístupovou cestu, která je uzamčena pomocí závory.


Areál nabízí asfaltové parkoviště (pro bezproblémové zaparkování aut), několik polorozpadlých objektů různých velikostí (některé i podsklepené či patrové), mnoho terénních nerovností v podobě valů, prohlubní a výkopů. Nachází se zde i několik podzemních šachet a tunelů, nechybí ani cestní síť (takže je teoreticky možné využít i jeepy atd.).


Území je z větší části zarostlé náletovými dřevinami (břízy, olše, borovice), menší plochy jsou čistě travnaté či porostlé neprůstupnými křovisky.


Pro větší akce lze zahrnout i okolní sousedící lokality (lesy, bytovky, pozorovací věže atd.). V létě je možné využít nedaleký rybník i ke koupání.


Fotografie z území jsou k dispozici ZDE nebo v sekci Galerie.


Na www.airsoftpujcovna.cz najdete případně ceník za pronájem lokality.


Neseďte doma u virtuálních stříleček. Airsoftová půjčovna Vám nabízí realitu v podobě airsoftu!!!