Interní kniha hostů


Kniha hostů


http://www.web4photo.net


Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:50 12.05.2015
Fotky z VG 8. od Petry Menclové najdete na: http://dangerita.rajce.idnes.cz/Valka_Gangu_8_airsoft

Děkujeme Petro!

Od:simir Web:skwat.cz Datum:19:15 11.05.2015
dekujeme. Fotky budou tady na webu, pokud petra posle vse na rajce, dame sem link...

Jojo, respy byly daleko. Priste vymyslime lepsi system..

Od:Radar Web:http://www.svapcz.cz/index.php Datum:17:25 10.05.2015
Softu zdar,
za celý tým S.V.A.P. vám chci poděkovat za super akci kterou jsme si výborně užily a doufám že se příště sejdeme u dalšího VGčka.

Od:Janus Web:neuveden Datum:13:01 10.05.2015
Chtěl bych poděkovat organizátorům a kvalitním spolu i protihráčům za včerejší akci. Díky rozlehlé lokaci jsem přešel i několik nesmrtelných na straně DEA. Opět jsem se seznámil s inovativním prvkem CZ airsoftu a to průzkumnou mrtvolou a to když se protihráč v oranžové vestě vydal na průzkuma průzkum bráněné základy s odůvodněním, kontroly přiznávání protistrany.
P.S. Nemáte kontakt na sličnou fotografku? Jako správný narcis bych se chtěl podívat na foto z akce.

Od:Medvěd - SVS Web:neuveden Datum:11:34 10.05.2015
Zdravím, akce z pohledu dvoučlené jednotky SVS byla povedená až na drobnost. Tou drobností byly mrtvoliště za které jsme chtěli objesit pro výstrahu členy organizátorů. Ale řekli jsme si že svou chybu snad napraví příště. Určitě se na další akci opět dostavíme.

Za nás palec nahoru!

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:12:09 05.05.2015
Ahoj Gade,
s registracemi se to má následovně:
První možností je napsat email s kompletními údaji o všech střelcích v teamu (skupině) jakými jsou celé jméno, věk, bydliště apod a učinit tak do středy 23:59- tento přesný termín vám zajistí snížený vstupní poplatek 150Kč/ osoba.
Druhou vaší možností je, přijet na akci nejpozději v sobotu ráno tak, aby jste nejpozději v 09:30 ukončili svou registraci za 250Kč/osoba.
Nezapomeň v obou případech myslet na své nezletilé kamarády a jejich souhlas od rodičů..
Těšíme se na Vás.
Za tým SKWAT, Kuba.

Od:Gad Web:neuveden Datum:19:29 03.05.2015
Zdar střelci jak je to prosím s registracemi na Válku Gangů VIII? Předem dík za info

Od:vert shock syst Web:http://besthomeexerciseequipmentrev Datum:19:18 29.04.2015
I really enjoy looking through on this website , it has got superb articles . "The great secret of power is never to will to do more than you can accomplis

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:15:16 27.04.2015
Ahoj Pepo, jsme rádi za Tvůj zájem.
Máš pravdu audio je výtvor našeho člena Acmeho (vystupující jako MC Acme).
Není problém s použitím našeho audia, ale rádi bychom se viděli jako autoři v titulcích

Za tým SKWAT, Kuba.

Od:josef Web:neuveden Datum:19:32 23.04.2015
Zdravím pánové, nedávno jsem narazil na váš song JÁ RÁD STŘÍLÍM .....,zveřejněný na YouTube v roce 2012. Dovolil jsem si k vašemu audiu sestříhot i video. Protože audio je zřejmě pouze váš výtvor, chci se zeptat , zda vám nebude vadit, přidání videa a zveřejnění na YouTube.
Díky za odpověď. josef.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:50 10.10.2013
Halo halo, je tu někdo?:-D

Od:Mikov - Žabaři Web:www.zabari.cz Datum:23:35 19.05.2013
Ať se na akci podíváte z obou úhlů, byla vymyšlená dobře. To že vznikl chaos mezi jednotkami už org. uhlídat prostě nemůže. Možná na to někdo nadával, mě se to líbilo. Byla to válka, byl to boj a nevěděli jste odkud to přijde. Náš team si tam přišel na své i jako DEA. Co se aut týče, bylo by fajn sestavit nějaká pevnější pravidla jak pro použití, tak pro vyřazení z boje. A co se té kotelny týče, DEA se zasekla delší dobu na louce a ztratila tak zbytečně hodně času, což se projevilo na konci hry nedostatkem času k dobytí. Trochu mě zamrzelo, že nebylo možné použít AS fragmentové granáty (RHPH), ale tak tam ta šance na dobytí byla. A teď k tomu kartonu. Nevadilo mi, že tam byl gang zakrtkovanej až po uši(přece tam nebudou vystavený jak plyšáci na střelnici), ale jinak než vykopnutím toho kartonu, který byl umístěn jako zátaras ve vchodu se tam prostě dostat nedalo. Pokud při tom vykopnutí někomu spadla cihla na záda je mi líto, ale měl počítat s tím, že se tam budeme chtít dostat a že asi nebudeme jen tak klepat na dveře. Každý s tím rizikem jdeme do boje. Nechci tvrdit, že je to v pořádku, ale stát se to může. Sám jsem to vykopnutí kartonu odnesl dávkou z několika málo metrů a jak jsem později zjistil na parkovišti, tak tekla i krev, ale to k tomu prostě patří. Není války bez bolesti. Za sebe můžu říct že to přijímám a střelcovi nic nezazlívám. Co se té nadávky týče o CUCÁKOVI nepadlo ani slovo. Jediné, co jsem stihl říct bylo: "kurva to bolí". Pro kluky ze SKWATu: super akce a těšíme se na další!! PS: kamery jsou dobrý nápad

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:18:50 19.05.2013
Loni s nimi kluci měli problém co mi hlásili.Já osobně měl to štěstí na jiný termity,řešil sem na místě.Letos byl klid a dokonce co Rey vysypal dodávku,všichni odešli ke klidnému spánku,ale co jsem viděl osobně,tak se borci a to nevím kdo to byl točili hned po zásahu,celá jednotka.Ještě letos instaluju kameru a záběry jdou do éteru

Od:Jirka-sfod Web:neuveden Datum:17:27 17.05.2013
já na to mám svůj názor,od té doby ce se do toho zamotali terminátoři z anareusu jde VG k zemi,ostatně jako většina AS kde jsou...nic víc..

VG byla vždy jednička mezi akcemi ale poslední 2 ročníky propadák škoda

Od:Rommel Web:neuveden Datum:21:12 15.05.2013
Taky bych mohl nadávat na použití aut v akci,krytím v jejich formaci a zákazem střelby na jedoucí auto,ale to k akci patří,jen najít v rámci možností způsob jak na to.Že Gang použil dostupný materiál k obraně baráku bylo více než pro jejich dobro,zvlášť když jsou tam velká otevřená okna.Docela jsem koukal ,že DEA se refreshuje v místech zásahu a 150 m od nich je ofiko mrtvoliště.Špatná komunikace? Rozhodně jste měli lepší možnosti a scénářem daný postup,my ústup i z míst,kde jsme nemuseli opouštět postavení při nedobití.Rozhodně oceňuji snahy organizátora v řešení refreshů. "DEA" bylo na vašich kanálech dost živo,jen co jsem pozoroval u vašich pozic,tak 1/3 nevěděla kde,kdo je a kam má jít,celou tu scenérii jsme sledovaly,neútočily,protože jsme nevěděly co se děje u vás.
Chrissi,právě guerrilová válka v tomto podání jak to bylo letos je tak trochu o daném zmatku,ale i pobavení,vy jste měli cíle,my obranu a řízený ústup,tak to bylo dáno a tolerovali jsme to.Zbytek je na hráčích jak si poradí.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:11:53 15.05.2013
Scénář byl udělaný tak, aby si každý zvlášť musel sehnat informace. O to to bylo těžší, že jste vše nedostali jasně napsáno předem.
Kartony bylo trošku překvapení, dostali odemne insrukce opevnit kotelnu pneumatikami, bohužel si to přebrali po svém a udělali z toho pevnost. Aspoň jste si vyzkoušeli jaké to je, když se na protectoru obalí věže timhle materiálem a koukají jen okénka pro hlavně. Také si nestěžujeme, že to nejde dobít... Refresh jsme po 7 sériích udělali postupný, minule se množili informace, že je to daleko, že se musí moc chodit. Tak já už vážně nevim co s tim.

Od:Chriss Web:neuveden Datum:21:38 14.05.2013
Takže když bych použil kartonovou desku jako štít pro jednotku a postupoval pomoci ní k baraku nikdo by neřekl ani slovo? pokuď to bylo organizatory dovolené pak nemam problem. DEA mela taky sve mouchy. Chování co zde popisuješ na soft nepatří a netoleruju ho. možná bych vratil DEA mrtvoliště pevně, aby pak nevznikali dohady o tom zda se oživuji za nepritelem nebo ne, protože když uběhlo 25 minut zjistili jsme, že fronta se posunula uplně jinam a objevili jsme se tak nepříteli v zádech. PokuĎ můžu něco říct k tomu ,, lovení škodné" : ve směs to bylo chaosem v podání informací mezi jednotkama, z celého scénáře vim, že jsme měli zajmout R. a pak něco hledat. ale za to org. nemůžou.

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:16:30 13.05.2013
sleduj dění kolem SKWAT pozemku.Kartony tam byly z předchozí akce,tudíž nevím proč bychom to měli sundavat.Jestli to někoho iritovalo natolik,že se rozhodl to rozkopnout,hodit to jednomu z mých lidí na záda i s cihlou,následně mu nadávat do cucáků je vrchol.Akce se nám líbila až opravdu na momenty kdy musel organizátor zakročit kousek od parkoviště,kde to prostě někdo musel na pár metrů všechno kosit hlava nehlava,dokud nedošlo k potyčce.
jinak nechápu tvou reakci na tu kotelnu tedy

Od:Chriss Web:www.dsumc.717.cz Datum:23:11 11.05.2013
jmenem týmo DS chci poděkovat za fajn akci, všechno bylo v ramci možností dobré, občas trošku chaos a palba do vlastních řad ale to k válce patří jen bych chtěl požádat gang ať přístí rok nepoužívá kartonove desky jako ochranu v oknech, neni to vzhledem ke hre adekvatni ochrana, jinak navrhuju uvolnit limit ustovky na jednu velkorážní pušku která si s touto ochranou poradi. (just fun) nechceme tahat vzduchovky ale kryt se za papir, no nevim to necham na org ale diky

Od:Mehmedd Web:neuveden Datum:18:01 25.04.2013
Zdarec all,

protoze jiz nemam cas na aktivni military-airsoft tak prodavam vyzbroj a vystroj.

moje skrin ma v sobe ukryto:

MP5SD5 (AEG) baterka- uz moc nedrzi, naposledy cca pred mesicem sem s tim odehral tak pulden nabíjecku, zásobník 1x točák, cca 4-5 tlačáků 30 ran, 1x nefunkční točák tříboďák domácí výroba...

Glock 18C(AEP) bez baterky, nabijecka, /jestli najdu mam 2 zasobniky...

CZ75 (manual)

skorpion vz. 61 (manual)

L96 A1 nožky (sniper manual)

stehenák ( černý )

odhazovák (černý)

RAV Assault Molle Vest-Coyote Brown Taktická Molle vesta, kopie CIRAS, stavitelná velikost, rychloodhazování, 1x Admin pouzdro, 1x pouzdro na vysílačku, 1x Medic pouzdro, 2x singl poudro na zásobníky, 1x dvojité pouzdro na zásobníky, 1x dvojité pouzdro na pistolový zásobníky, 1xuniverdální pouzdro na výstroj, pouzdro na camelbag, materiál Nylon, byrva Coyote Brown

helma PROTEC - černá - vel cca 60

helma MICH 2001 černá

Balistické brýle ESS NVG Profile

loader , kulicky cca 0,20 - 0,25 několik balení ...

pokud budete mít o neco zajem piste na mehmedd@centrum.cz

fotky na vyzadani, cena dohodou,

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:15 03.01.2013
4 Randall.. Jasně. 11.5.2013. Včas se ozveme

4 Gorby a Luboš.. Díky, Vám také

Od:Randall Web:neuveden Datum:12:23 03.01.2013
Zdravím ! Chystá se letos další ročník Války Gangů ?Předchozí ročník byl vydařený tak pokud letos bude, rádi by jsme se zůčastnili ;)

Od:Gorby Web:http://www.6mmcl.mypage.cz/ Datum:17:53 31.12.2012
AS Team 6mm CL přeje všem dobrým lidem krásný nový rok 2013.

Od:luboš Web:neuveden Datum:09:50 24.12.2012
přeji krásné prožíti vánočních svátku a šťastný Nový rok . . .

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:05 28.06.2012
4 Seddy... Jj, vidíš dobře. Pavel se u nás chvíli ohřál, ale už ztratil zájem.

Od:Seddy Web:neuveden Datum:12:07 26.06.2012
Vidím dobře nebo se mi to zdá ?? Je v týmu S.K.W.A.T p.Čandal ???

Od:SaigonDee Web:www.zabari.cz Datum:16:27 25.06.2012
Zdar! Druhá půlka pohyblivých obrázků v rychlém střihu, VÁLKA GANGŮ VI 2/2. Kdyby to tu ještě někoho zajímalo...)

http://www.youtube.com/watch?v=DsVaXrm10qg&hd=1

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:14:32 30.05.2012
SaigonDee: díky moc, je to moc pěkný video!

Od:SaigonDee Web:neuveden Datum:11:21 29.05.2012
Zdar, Skwateři! Tady je odkaz na video z Války Gangů VI.

http://www.youtube.com/watch?v=5VV7zdQm-TY&hd=1

Zatim sem vypotil jen půlku, druhou ještě uploadnu. Kdyby jste chtěli všechny videa z akce, stačí naspat na můj mail a domluvíme se. Viva La Skwadratora!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:06:52 28.05.2012
4 Pavel.. Bohužel nic takového jsme nenašli.

Od:Pavel Web:http://www.173rd-praha.eu/ Datum:12:06 24.05.2012
Píšu hodně pozdě, ale chtěl jsem se vás zeptat, jestli jsem náhodou po VG nenašli někde v budově registrace, nebo v jejím přilehlém okolí, pískovou svítilnu od Petzlu. Vkládám do Vás veškeré naděje

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:20:04 22.05.2012
Dostávám se k tomu trochu pozdě,ale chci tuto akci oproti dřívějším dílům jedním velkým plusem.
Byly jsme tam za Gang,mrtvoliště jsem poznal z dálky,naběhal a užil opravdu dostatečně.Celá naše grupa si to užila.
I když musim souhlasit s jedním názorem,že DEA měla až hladký průběh.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:13:33 18.05.2012
Fotky od naší fotografky zde:

http://dangerita.rajce.idnes.cz/Valka_Gangu_VI.

Od:Charon Web:neuveden Datum:23:16 17.05.2012
JJ valka gangu se vazne povedla, hral jsem za gang bolelo to, ale presto jsem si to uzil. Chtelo by to odkazy na fotky a videa.

Od:Wary 63.SFG Web:http://www.asheralec.webnode.cz/ Datum:16:09 16.05.2012
Za můj tým můžu dát pouze palec nahoru . Opravdu povedená akce. Získávání úkolů v pruběhu mise bylo pěkně vymyšlené, takže nevznikala žádná "hluchá" místa a bylo co dělat. Jen poslední část akce mi přišla poměrně zdlouhavá, ale po zajmutí pašeráků se to zase pěkně rozběhlo . Takže moc děkujeme a více takhle pěkných akcí!

Od:(bouchač)velící Web:http://tenth-company.9e.cz/news.php Datum:20:12 15.05.2012
Válka gengů 6 supr akce můj tým a spojenci a hlavně já jsme si spravili chuť z Lizárdu..Nicol by ho měla nechat vám je rozjetý dobře jestli chce aby žil
Je to její dítě ale je v pubertě..Děkuji moc všem zúčastněným za poslední 4 roky jsem konečně vyděl akci která měla hlavu a patu nic se nedělalo zbytečně rozkazy byli jasný herní pole maximálně využitý nemělo to chybu až na tu proluku u pálení mrtvol Moc dlouhá..
Co bych přidal osvobození rukojmích a pořádnou masakrální léčku která by klapla proti dea na 100% a v jednu chvíli zastavila postup byl totiž moc hladkej byli jsme u dea a tak jsem to vyděl. Jen tak dál Militari airsoftu zdar: <<<<>))) Percussion(Bouchač) velící http://tenth-company.9e.cz/news.php
Ps :tohle jsem natočil jako mrtvola nebo když byl čas najdete tam valku gengů 6 z mého pohledu co jsem stihl. http://10rotalbc10.rajce.idnes.cz/valka_gangu_VI/

Od:199 LIB Web:neuveden Datum:17:48 15.05.2012
Srdečně zravíme,

Akce se nám moc líbila, rádi jsme se zúčastnili.
Koncept "vývoj úkolů během hry" nám vyhovoval, zvýšilo to dynamiku celé hra.
Děkujeme

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:42 15.05.2012
Díky za názory, chválu i kritiku.. S tou mapou rozdělenou na čtverce je to dobrý nápad. Určitě to příště vymyslím lépe.

Od:Chriss Web:www.dsumc.717.cz Datum:14:57 15.05.2012
Akce byla výborná, náš tým si vezl domů spoustu zážitků. Postupné odkrývání scénáře nemělo chybu. nevěděli jsme co přijde za další úkol a to na tom bylo krásné. mohli jsme přemýslet co bude dál. Herní prostor oproti minulému VG překvapil tohle jsme nečekali a podle našeho názoru to bylo super zpestření akce. celkově k akci nemáme žádné větší výtky a těšíme se na VG. VII softu zdar tým DS

Od:Lukovo Web:neuveden Datum:05:59 15.05.2012
Musím se přidat opravdu super akce. Byl jsem poprvé, tak nemám srovnání s předchozím ročníkem. Timto chci také poděkovat spolubojovníkům z Devgru, že jsem se mohl přidat.
Teď trocha kritiky (je to jen z mého pohledu)
asi to bylo tím že jsem byl poprvé, tak jsem trochu bloudil, příště by se hodila určitě mapka s popiskama lépe ještě rozdělená do čtverců. Najít totiž třeba přesunutej respam byl orientační běh bez mapy. Určitě by to i zjednodušilo velení posílat jednotky do čtverce.
(povel: sejdeme se u bytovek, a už jsem byl v pr...kde to je? ) a určitě jsem nebyl sám kdo trochu tápal.
Ale i přes to všechno se mi akce moc líbila a budu se těšit na další a další. L.

Od:Smolda Web:www.devgru-turnov.webnode.cz Datum:21:37 14.05.2012
Za náš tým bych rád poděkoval za supr akci. Určitě se těšíme na VG VII. a doufáme, že se budeme moci zúčastnit.
Ohledně hry - získávání úkolů bylo oproti VG V. příjemná změna, ale bylo tam několik slepých míst kdy jsme s klukama neměli do čeho píchnout a tak jsme šli zevlovat k autu. To se stalo asi 3x za akci.
Na druhou stranu když se hrálo tak to bylo parádní. Komunikace s velitelstvím (jeli jsme za DEA) byla na jedničku - stačilo se zeptat přes PMR a obratem jsme měli veškeré požadované info - to byla dost podstatná změna oproti minulým ročníkům.
Jinak mrtvoly byly fajnový a nejlepší zážitek s nima byla pseudokopaná s hlavou jednoho mrtvoláka co kluci hráli před pálením mrtvol :D

Od:RADAR Web:www.svap.wz.cz Datum:15:47 14.05.2012
Zdar Skwaťáci ja a celý náš tým by sme vám chtěly poděkovat za VG 6,byla nádherná celodenní akce a budeme se těšit na VG 7 a na AO softu Zdar

Od:Jaroslav Web:neuveden Datum:06:40 14.05.2012
Zdar lidi chtěl bych podekovat za vybornou hru na vg6 byla to ma prvni velka akce a muzu rict ze jsem neskutecne prekvapenej.byla to vyborna hra i scenar tak jen tak dal diky.a rad bych se zeptal kdy budou fotky diky.

Od:Apache Web:neuveden Datum:13:02 27.03.2012
http://youtu.be/8yrzw0PVtgY

Od:kent Web:http://operaceblackstorm.webnode.cz Datum:11:13 09.03.2012
http://operaceblackstorm.webnode.cz/

Od:Mato Web:spec-ops.cz Datum:13:22 23.02.2012
www.spec-ops.cz airsoftový tým ze Stráže pod Ralskem...Spoluprace???

Od:Army Gunner Web:neuveden Datum:07:29 11.02.2012
Nová prodejna,Army Gunner,Velké náměstí 16,Hradec Králové.Airsoft-zbraně-munice-doplnky.Special forces uniform,classik army.Značky Batac,Helikon,Fenix,Oukley.Po-Pá9.00-17.00So,8.00-12.00

Od:airsoftmag Web:neuveden Datum:16:21 04.02.2012
Airsoftový magazín plný recenzí a článků je opět v provozu www.airsoftmag.cz

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:14:00 09.01.2012
4 Tom. Vypadá to tak, že je hotový leták a je stanovené datum.. Účast bude pouze pro zvané týmy. Více info bude tady na stránkách nebo na FB pod názvem Válka Gangů 6.

Od:Tom 01 Web:neuveden Datum:13:52 08.01.2012
Zdravím, jak to vypadá s letošní Válkou Gangů VI. Letos nám to snad už výjde,tak by jsme se zúčastnili. Díky

Od:MILSYM Web:neuveden Datum:08:46 07.01.2012
Zdravím ve spolek rád bych vám představil novinku na poli military simulací :
Instruktážní video: http://www.youtube.com/watch?v=kZI-XzFU36g&feature=g-upl&context=G20e99abAUAAAAAAAAAA
Další informace naleznete zde : http://www.facebook.com/pages/Milsym/111430735595155
V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte rádi vám jej zodpovíme Milsym@seznam.cz

Od:SAA Slovan Web:neuveden Datum:17:31 04.01.2012
Dovolujeme si vás pozvat na airsoftovou akci „TAŠKENT IV“, která se bude konat 22. – 23.6. 2012 ve BVVP Oldřichov nedaleko města Písek. Jedná se o oficiální scénářovou akci. V místě konání je zajištěna kolová technika, občerstvení, zdravotní služba, sociální zařízení, … Podrobnější informace a registrační formulář naleznete na operace-taskent@seznam.cz, http://www.akcetaskent.ic.cz/index.htm.

A.R.Fjodorov 345.OPDP SAAS.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:15 05.12.2011
Anonymy nebereme.

Od:anonym Web:neuveden Datum:12:50 05.12.2011
cau vedete nabor??

Od:George Web:airsoftkoalice.cz Datum:09:30 28.11.2011
Zdravím všechny sofťáky,

jsem admin a programátor stránek AirsoftKoalice.cz a rád bych Vás pozval k jejich používání. Co všechno Vám naše stránky můžou nabídnout se dočtete v krátkém článku http://airsoftkoalice.cz/front.news/single/17

Jsme největší portál na Střední Moravě, pomozte nám v rozšíření i do dalších regionů

Od:Cuprumov Web:neuveden Datum:14:10 12.11.2011
Ak-47 je jedna z nejznámějších útočných pušek na světě. Tento model, vyráběný firmou Tokyo Marui, patří k těm nejpovedenějším. Obsahuje kvalitní mechabox verze 3., výkonný motor EG700, pevnou pažbu pro uložení velkého akumulátoru a velice dlouhou hlaveň. Jeho zpracování je vskutku realistické. AK-47 umožňuje automatickou a poloautomatickou střelbu. Mezi hráči airsoftu má AK-47 pověst přesné a spolehlivé zbraně.

Délka zbraně: 870 mm
Hmotnost zbraně: 2,9 kg
Délka hlavně: 455 mm
Akumulátor: SAVYO LARGE 8,4V/1700 mA/h (původní cena 660 Kč)
Nabíječka: v balení (původní cena 290 Kč)
Zásobníky: 3 x 70BB (značka TM) (dva jsem dokupoval, cena jednoho 630 Kč)
Verze mechaboxu: verze 3
Typ motoru: EG700
Režimy střelby: safe/semi/auto
Úsťová rychlost: původní 90 m/s (po upgradu cca 120 m/s)

Můj upgrade:
pružina M100 (SYSTEMA) - 340 Kč,
6 mm kovová kluzná ložiska (SYSTEMA) - 430 Kč,
silikonový hop-up (SYSTEMA) - 240 Kč

Byla na asi 20 akcích, je velmi zachovalá,
sám střílím pouze semi a na většině akcích vystřílen jen jeden zásobník.

Původní cena: cca 12 tisíc Kč
Má cena: 5999 Kč )ale jsem ochotný se domluvit)

(pro dotazy pište na mail)
důvod prodeje - nedostatek času

matous.rydel@seznam.cz

Od:hezounek alias Web:neuveden Datum:11:03 02.10.2011
zdarvim hosi:D vcera jste odjeli ani jste nerekli tak jsem si vas nasel,) mate pekny web..fotky z akci taky dobry. Doufam ze zase nekdy zahrajeme nebo nekdy zase dorazite,) cus, Miras

Od:hrej Web:neuveden Datum:17:56 14.09.2011
Nazdar chlapy, zveme Vás na akci pořádanou ve vojenském prostoru Skřípov pod názvem RUDÝ ŘÍJEN. Všechny informace najdete na našem FB profilu http://www.facebook.com/hrejairsoft.cz nebo webu http://www.hrej-airsoft.cz/rudy-rijen-1-10-2-10-2011/ doufáme, že se uvidíme !

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:16 25.08.2011
Díky za povzánky. Zvážíme to a případně se ozveme.

Od:Fury Web:neuveden Datum:21:34 23.08.2011
Občanské sdružení Airsoft Hradec Králové Vás srdečně zve na akci Battlefield 2 která se koná v sobotu 24.9.2011 v Hradci Králové. Všechny informace a krátké video najdete na http://www.lk.outer.cz. Těšíme se na Vás !Od:L.A.S.T. Web:neuveden Datum:10:37 11.08.2011
Tímto si vás dovolujeme pozvat na velkou airsoftovou akci nazvanou OPERACE FLASHPOINT, která proběhne 10. září v bývalém vojenském prostoru u obce Skřípov. Více na: http://operaceflashpointskripov.webnode.cz/

Od:WolF Web: http://www.wolfproduction.tym.cz/a Datum:09:54 08.08.2011
Videem na tomto webu si Vás všechny dovolujeme srdečně pozvat na připravovanou akci - Mise Vietnam 2032. 13-14.8.2011

Jedná se o lehce larpovou dvou denní akci. Sraz je mezi 7:30 až 8:15 u Devíti Křížů v Červeném Kostelci. Veškeré další podrobné informace najdete na našem webu.

http://www.wolfproduction.tym.cz/as/vietnam.html

Od:Henry Web:http://www.bulletballs.com Datum:03:03 28.07.2011
We are a manufacturer of Plastic balls products .We can ensure the Competitive price and high quality airsoft bb .
We also supply OEM, that means we can send airsoft BB to you with neutral packing ,then you can label your own brand by yourself .We hope to come into a long term and mutual benefit relationship with you. You may also visit our online company introduction, which includes our latest product line.
Now,we can manufacturer:bio 0.20g 0.23g 0.25g 0.28g 0.30g 0.32g 0.36g and 0.40g BB bullets.Color is black or white.All BBs diameter is 5.95+/-0.01mm.
Should you have any further inquiries and or requirements, just let me know without any hesitation. We will be happy to give you a quotation upon receipt of your detailed requirements .We look forward to receiving your enquires soon.

Od:Spajk Web:neuveden Datum:21:23 05.07.2011
Zdravim, prodám novou přilbu Pagst v černém provedení. Koupil jsem špatný typ. Cena 700kč Mob.: 606 123 967 Díky...

Od:Jiří Web:www.spas.airsoftteam.cz Datum:20:21 05.07.2011
Airsofťáci nadešel čas dít do boje a bránit svojí matičku zemi Moravu / Čechy.
Unikátní boj mezi Čechy a Moravany se uskuteční dne 30.7 ve Výprachticích u Lanškrouna.
Oprašte zbraně připravte munici a ukažte kdo vládne airsoftu v České Republice.
Veškeré informace naleznete na: http://www.spas.airsoftteam.cz/BoL2011/

Od:STALKER Web:neuveden Datum:03:45 06.06.2011
ok mužu sehnat pár dobrovolníku-nevolníku na pomoc

Od:RDK Web:airsoftpujcovna.cz Datum:19:14 05.06.2011
For STALKER-Zdarek demons,urcite se muzem na necem domluvit.Hod nejake navrhy na mail nebo kolni diky.

Od:STALKER Web:neuveden Datum:11:59 05.06.2011
zdar skwateří nechcete na lokaci postavit nějaké zemljanki nebo kulometná hnízda?

Od:wHITE Web:neuveden Datum:19:57 31.05.2011
Zdravím prodám SHS mecháč v2 nastříeno 400 kulí top stav!
-Cena: 2700Kč (při rychlém jednáni ještě malá sleva )
Dále ACM kolimátor ACOG dobrý stav
-cena: 650Kč
GP M120 High speed motorek
-cena: 500Kč.
SHS předpažbí nepoužité
-Cena: 560Kč

Všechny věci možno osobně přebrat v orlové nebo na dobírku s cenou poštovného 130Kč.
Když budete mit zájem foto pošlu e-mailem.
Zájemci pište na e-mail: white2146@gmail.com

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:08:52 27.05.2011
4 Dante. Nic takového se nenašlo. Bohužel

Od:Dante Web:prvnisvijanska.wbs.cz Datum:14:08 26.05.2011
Simire prosim te,po falklandech2 postradam taktickej pasek v olive z 2sumkami,jedny mela bejt bereta plyn v plastu...marci doporucila at se zeptam i tebe...

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:16:42 23.05.2011
U nás byla celkově informovanost docela dobrá a to vše do deseti minut.Pár zkušeností s touto rolí máme,nemohlo to nikoho z nás tolik překvapit,spíše šlo o improvizaci a lidský potenciál,na tom záleželo hodně.Já bych třeba zkusil pro příště pár skupin gangů,třeba i najatý žoldáky,zapojit fantazii,o tom takové ty akce jsou

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:40 23.05.2011
4 Scorpi... Vim o tom, už jsem to tu zmiňoval. Když jsem měl briefing (před akcí), upozorňoval jsem, že budu hlavně na mobilu. Číslo dostali všichni v posledním e-mailu. Po území jsem se pohyboval celou dobu a vždy informoval ostatní, které jsem potkal. Pokud jste mě nepotkali, tak jste se měli zeptat ostatních nebo jít napadat DEA, jak to bylo ve scénáři. Souřadnice základny znali všichni. Beru to, vim o tom, příště na tom zapracujeme.

Od:Scorpi Web:neuveden Datum:08:23 23.05.2011
Ahoj Všem. Akce byla super ale at se na me organizátoři nezloby z jejich strany byla absolutně nezvladnutá. Nikdo to neřídil nebyl ve spojeni. Alespon co se gangu tyče byl to chaos. nikdo nevěděl kde se zrovna bojuje jaky úkol je aktuální. V podstate jste nas vypustily do prostoru a delejte si co chcete.Je to škoda.

Od:Jokerrr Web:http://www.peacemakers.mouk.cz/ Datum:21:23 22.05.2011
Zdravim a pozdravuju ... zde je link na fotky odemne .... http://www.facebook.com/media/set/?set=a.225178480825895.71622.100000012342117&closeTheater=1

Od:Marci Web:www.airsoftdejvice.cz Datum:17:47 22.05.2011
Mockrát děkujeme za krásný den na oblíbené akci, už se těšíme na další pokračování a tady jsou fotky od nás: http://airsoftklubdejvice.rajce.idnes.cz/Valka_Gangu_5,_AS_areal_Novy_Dvur_21.5.2011/
A pokud jde o akci, tak ta je pefektní, jediné co není perfektní a za co nemůže organizátor,jsou ti hráči, které přemýšlení bolí

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:02 22.05.2011
Zdravim. Ještě jednou díky všem co dorazili na VG 5. a ještě větší díky těm, co zůstali do konce. Jak jsem zmínil po akci VG 6 bude už z 80-90% VIP pro zvané. Takže pokud máte zájem, pošlete nám mail s tajným heslem a příští rok dostáváte pozvánku.. Na tomto rozhodnutí jsme se shodli s velením DEA na základě několika výrazných neuposlechnutí rozkazů při plnění úkolů. Většinou to byli neznámé týmy, co byli na VG poprvé, takže tomuto se chceme do příště vyvarovat.

K samotné akci. Jako snad každá akce i tato měla i své mouchy. Víme o nich a do příštího VG se je budeme snažit co nejvíce minimalizovat. Co jsem se zatím doslechl, tak většina kritiky padla na velení Gangu, které trochu vázlo. To přiznávám, moje chyba. Na VG 6 budeme mít i velící tým na Gangsterské straně, abych mohl v zákulisí tahat za nitky a nikoliv běhat sem a tam a rozdávat příkazy každému osobně..

Určitě se snámi a s ostatními podělte o zážitky, zkušenosti i kritiku. Jen díky těmto informacím můžeme dělat akce zajímavější, tématičtější a celkově prostě lepší.

Takže ještě jednou díky všem a hlavně DÍKY naší vrchní fotografce Dangeritě, která jako vždy nezklamala! Škoda, že nemohla zůstat do konce. Fotky dodáme co nejdříve.

Simir

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:16:52 22.05.2011
Awe všem
Akce byla parádní až na pár výstřelků u kterých jsem osobně asistoval,ale nikterak důležitých pro to abych informoval org.a brzdil tím akci.Za útočné vosy pojedem i příště,na straně Gangu to bylo docela parádní.Organizátorům dávám ,líbilo se mi to i ostatním z Imperia W

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:21:13 13.04.2011
4 Jokerrr... VG je jasný, ty OPENY možná ještě upravíme. Uvidím, jak se to bude stíhat.

Od:Jokerrr Web:http://www.peacemakers.mouk.cz/ Datum:22:57 05.04.2011
Tak panove .. rad jsem Vas videl a tesim se na VG .. a posleze snad i AO II i III. Datumi jsem jiz rezervoval pro vas :D

s pozdravem P.A.T.

Od:RDK Web:skwat.cz Datum:19:11 03.04.2011
for 1st.sfod-zdarek, urcite budem, datum uz vysi v uvodu.

Od:1st.sfod Web:neuveden Datum:18:26 03.04.2011
Ahoj,budete letos pořádat pokračování Války gangů?

Od:Markus Web:http://airsoftroztoky.tym.cz Datum:19:06 25.03.2011
Nazdar Kluci nechtělo by se vám vyměnit odkazy ???
Kdyžtak se nám ozvěte do knihy návštěv nebo shoutu

S pozdravem URB Social Forces www.airsoftroztoky.tym.cz

Od:MCG Web:neuveden Datum:14:39 15.03.2011
Dobrý den,

rád bych s Vaším teamem otevřel obchodní spolupráci v oblasti pyrotechniky - dýmovnice, světlice, zvukové efekty a pyrotechnika na míru - podle Vašich požadavků.

Mé internetové stránky jsou zde:

http://militiae-caelestis.nabizi.cz/

Budu se těšit na spolupráci.

V případě zájmu nebo dotazu stačí kdykoliv napsat.

S pozdravem

Ondřej Nováček
MCG

Od:Filip Web:neuveden Datum:15:32 07.03.2011
Zveme Vas na akci vice info zde http://www.highlander-3rd.ic.cz/Ghor2011.html

Od:Stalky Web:neuveden Datum:09:34 27.02.2011
Jo aha tak dík :D ale nic pro mě xD

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:30 26.02.2011
4 Stalky, teď jsme to tu řešili s nějakým Michalem. Pokud bychom měli mít napsáno z jakých jsme všichni měst, bylo by to tak na 6 řádků. Klíčová informace je, že máme v Ralsku areál. Odkud jsme, může být každému vcelku jedno. Nemáme stanovenou hranici na přijetí, nejsme tým jako je v ČR většina. Jsme bratři ve zbroji.

Od:Stalky Web:neuveden Datum:14:24 26.02.2011
čaute lidi...no pěknej team fakt žejo.Ja bych se vás chtěla zeptat od kolika let berete členy???A nemužu sehnat jednu informaci..z jakýho města ste?? :D

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:08:52 22.02.2011
4 Michal... Odepisoval jsem ti na maila. Jak psal Kuba, jsme všude, zároveň nikde. Jak psal Punk, byli by jsme nejlepší, jen kdyby se to vždy večer před akcí nezvrtlo do 5 do rána.

Od:Punk Web:skwat.cz Datum:22:52 21.02.2011
4-Michal....jsme nejlepší team co muže bejt až na DC'S ty nám dělaj ostuduJinak fajne.Dopravu neřeš máme aut hafo.

Od:Punk Web:skwat.cz Datum:22:52 21.02.2011

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:18:53 21.02.2011
Většinou se na akce dopravujeme Al-Keshema a náš velitel se dostavuje ve Wraithském křižníku. Jsme z Děčína, Lípy, Mimoně, Kyrgyzstanu a okolí.
Většinu příspěvků neber vážně, počkej co Ti napíše überführer Simír
Mimochodem, kolik Ti je?

Od:Michal Web:neuveden Datum:18:06 21.02.2011
Ahoj měl bych zájem začít hrát airsoft, ale jsem uplným nováčkem ,jsem z Nového Boru a hledam tým z České Lípy a okolí,pisněte jaký máte požadavky.A nějaké podrobnosti o vás, jste z České Lípy TEDA?? jak se na akce dopravujete? jakontakt na mě : MODRYHROM@seznam.cz

Airsoftu zdar

Od:KenJee Web:neuveden Datum:08:07 21.02.2011
Puvodne M733 od TM. momentalne z TM zbylo jen:
telo, pazbicka, motor, mechabox, hopova komora
(nutno vymenit), hlaven a kabelaz (vyvedena do
predpazbi)
obsah: 6mm kluzny loziska AS Pro, CA zakladovy
kola, AS Pro vzduchotechnika, 100 pero od AS Pro,
Systema guma
na kveru je trn pazby a pazba od Cyma (vypada
celkem dobre a drzi), RIS predpazbi D-Boy, jsou
seriznuta miridla
ke kveru: cinskej kovovej aimpoint M2 (zelenej a
cervenej bod) - vypada celkem dobre, ucho od CA,
vertikalni rucka na RIS predpazbi, 1 tocak 300bb
od TM, 3 tlacaky 110bb od MAGu (plast), 1 tlacak
od D-Boy 68bb (kov)
cena za vse: 3500,-
ke kveru je potreba koupit akumulator 9,6V.
foto: http://img545.imageshack.us/i/spma0027.jpg/

!!!SPECHA!!!
kontakt: fida.krecany@centrum.cz

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:18:40 17.02.2011
4 Joker.. Já myslel, že to bude teda dřív.

Od:Jokerrr Web:http://www.peacemakers.mouk.cz/ Datum:18:28 17.02.2011
No mi se uvidime uz na LIZARD 2 ;)
P.A.T.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:13:29 08.01.2011
4 Rommel... VG 5. bude nejspíš 21.5. ostatní termíny jsou plné. Budeme o tom ještě diskutovat, až to bude ofiko, rozešleme pozvánky.

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:10:58 08.01.2011
Simire jestli je datum na VG aktuální,tak s tím počítám a posunu datum výsadku,loni to nešlo,protože akce byla k výročí konce války.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:11:07 07.01.2011
4 Rommel. Děkujeme. Termíny se objeví na webech co nejdříve. Zdravíme Impérium.

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:04:03 04.01.2011
Všem přeji hodně štěstí v novém roce za celé naše Impérium Wikingů.Doufám,že nám letos ty akce u vás vyjdou,těšíme se na setkání.Rádi přijedeme

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:52 03.01.2011
4 Honza... Dveře jsou ti otevřené, stačí se sem kouknout jestli se něco děje a zpojit se. Rádi tě uvidíme.

Od:Honza Web:neuveden Datum:23:08 24.12.2010
Ahoj.Vim ze je to uz naka doba co jsem se neozval.Jenze e-mail co jsem vam posilal zustal ve slozce: rozepsane... Omlouvam se za muj pristup.Se softem jsem sekl na dobu neurcitou kvuli dalkovemu Studiu.Po te,co mi ditter rosekal gun nemam s cim hrat.Takze jsem soft uplne vypustil.Doufam ze spolu jeste nekdy zasoftime.Tedy pokud jste mne neodepsali uplne.Backo

Od:airborne-mimon Web:neuveden Datum:19:57 23.12.2010
Team AIRBORNE-MIMON.Vám Přeje krásné prožití Vánočních svátků,št'astný Nový rok a hodně úspěchu v osobním životě a v airsoftu.Těšíme se na další spolupráci.

Od:Gorby Web:www.6mmcl.mypage.cz Datum:12:05 23.12.2010
AS Team 6mm Česká Lípa přeje všem borcům z Teamu S.K.W.A.T. veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Těšíme se na další úspěšnou spolupráci v roce 2011.

Od:Monika - Žabaři Web:aszabari.wbs.cz Datum:11:45 23.12.2010
Hezké a klidné prožití vánočních svátků, hodně štěstíčka zdravíčka do nového roku přejí Žabaři softu zdar

Od:Army Web:neuveden Datum:13:38 05.12.2010
2 Simirskej:Ten film budou asi dobry jatka co??? Jinak palec nahoru vsem SKwaterskejm,moc dobre to vedete kluci.Mir(nebo furt War??) s Vami.

Od:Tomáš Web:http://usnavyseal.webnode.cz/ Datum:19:55 01.12.2010
Nově zformovaný airsoft team

Od:BoHeEeC Web:neuveden Datum:17:52 03.11.2010
Zdar chtěli bychom zkusit nějakou novou lokalitu na soft kde by bylo na akci apson 50 lidí. Viděl jsem že tu máte zveřejněný místa kam jezdíte mohl bych se zeptat ne nějaké chystané akce v nejbližší době? Kdyžtak na email martin.bohuslav@email.cz nebo budu sledovat diskuzi děkuji za odpověď

Od:Marci Web:www.airsoftdejvice.cz Datum:10:18 12.10.2010
Ahoj, Airsoft Klub Dejvice Vám všem moc a moc děkuje za perfektní podporu při akci Foy 2010 jako vždycky obrovská pochvala

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:05 04.10.2010
http://www.youtube.com/watch?v=uh1pfIgyYHM

Do tohohle filmu jsme půjčovali pár zbraní...

4 Filip... Zastav si 42 vteřinu, myslim že ta P90 je tvoje.

Od:airsoftwar Web:www.airsoftwar.cz Datum:14:30 03.10.2010
Ahoj, rozjeli jsme airsoftový magazín plný informací, budeme rádi, když přidáte odkaz na web, díky za podporu. Odkaz: www.airsoftmag.cz.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:09 26.09.2010
Jj, je to tak.. Více na airsoftopen.cz

Od:Fwb.Ondrys_KSK Web:http://www.spezialdienst.webnode.cz Datum:20:50 25.09.2010
Zdar, na FB jsem četl že 16. řijna máte manévry. Můžem se zůčastnit také? A je potřeba nějaký registrace? Předem děkuji za odpověď.

Od:villiam Web:neuveden Datum:21:23 21.09.2010
http://4bfor.mypage.cz/ pojdte na akci tuto sobotu soft

Od:RDK Web:skwat.cz Datum:17:38 14.09.2010
For Georg-nazdarek,dikec...

Od:georg Web:neuveden Datum:15:39 14.09.2010
no parádni akce i fotky fakt super. Zdravim z Teplic

Od:Enodis Web:http://shithappens.cz Datum:15:59 07.09.2010
Zdravím,

rádi bychom Vám o sobě tímto příspěvkem dali vědět, jako o novém týmu Shit Happens.

Více informací naleznete na našich stránkách http://shithappens.cz.

Enodis
vrchní velitel Gumídků

Od:PUNK Web:skwat.cz Datum:10:43 03.09.2010
snad se nebude Simír zlobit.Jeho cislo 605512670.Jedem tam dnes odpo.tak se dohodnout jedine s nim.

Od:Symir Web:www.peacemakers.mouk.cz Datum:19:09 02.09.2010
Cus.Jelikoz kluci to s odpiskanim akce odpiskali taktez a ja chci neco delat si rikam ze bych dorazil solo.Muzete mi dohodit jeste nejakej kontakt na vas?

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:09:03 04.08.2010
4 Honza... Ok, kdyby něco, bude to tu viset.

Od:Muf Web:neuveden Datum:12:08 01.08.2010
Doplnění, foto pošlu na email.
odpovědi na muf198@seznam.cz

Od:Muf Web:neuveden Datum:12:06 01.08.2010
Zdravím, prodám AUG A3 + bipod VLTOR + kolimátor SCP RD30 RGWL, vše koupeno na EagleGuns Děčín, hráno 1 sezónu. cena 6000,- rychlé jednání = + laser červený + grip + cca 5000 kuliček + brýle, pouzdro + zásobník

Od:Honza Web:neuveden Datum:11:37 01.08.2010
Ahoj.Tak už jsem zase ready!Napište prosím až budete makat na lokalitě nebo pojedete střílet.zatim

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:27 30.07.2010
4 Symir... Jak psal Bury, není problém. Zkuste se nějak dohodnout a dejte info (kromě 13.-14.8. - to tam máme 150 lidí)..

Od:Bury Web:neuveden Datum:15:31 30.07.2010
Zdárek,nebyl by problém.Napiště termín, kdy by se vám to hodilo a my se přizpůsobíme. Každý víkend tam někdo je. Nebo jestli chcete, tak zítra je menší work a pak půjčovna.

Od:Symir Web:www.peacemakers.mouk.cz Datum:13:39 30.07.2010
Zdarek hosi.Co zkusit dat do kupy nejakou tu vikendovou treninkovo gelaxacni akcicku v Ralsku jak jsme se bavili na VG?

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:07:53 21.07.2010
4 Wolf. Děkujeme za pozvání, ale tento termín máme Protector. Snad příště. Mír

Od:WolF Web:www.sgi.7x.cz/akce Datum:11:23 19.07.2010
Zdravím, Team S.G.I vás srdečně zve na akci Queens Honour která se koná 24.7.2010 (Sobota) od 7:30 Maršově u Upice v Lomu. Místo srazu, info, scénář, GPS najdete na www.sgi.7x.cz/akce těšíme se na vás!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:11 16.07.2010
4 Honza... Ok, až budeš mít čas a budeš vědět že jsi schopný splnit podmínky, ozvi se..

4 Repri... Ty jsi Čenda, když ti RDK nabízel money, neprodal jsi. Teď když nejsou money, prodáváš..

Od:Honza Web:neuveden Datum:13:38 10.07.2010
Ahoj Skwateři.Omlouvám se,že jsem se neozval...Mám teď hodně práce a málo peněz.Snad doženu co jsem zmeškal..Už musim vydržet jen ARMY CAMP(od 18.7 do 31.7)Po něm už bude hodně časuDoufám že to pochopíte.Báčko

Od:Snas Web:neuveden Datum:13:09 30.06.2010
Ahoj, potřeboval bych nějaké info k akci 4. 7. Nemůžu se dovolat Simírovi, tak snad mi někdo odpoví zde.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:09:44 27.06.2010
Huj... Díky, některé jsou supr.. Dobrá akce, zopakoval bych..

Od:Radek Web:cl-legie.tym.cz Datum:09:33 27.06.2010
Hoj, na http://radkufverunek.rajce.idnes.cz/ jsem přidali fotky ze včerejší akce.

Od:sKom© Web:chciuspech.cz Datum:09:40 24.06.2010
4 SKWATERS
CO TA SOBOTNÍ ACMEHO AKCE V PRAZE ..VĚŘÍM ŽE JSTE NEVYMĚKLI A ASPON OLDSCHOOL SE UKÁŽE!!!

MÍR S VÁMI AŤ SE DAŘÍ

Od:PUNK Web:skwat.cz Datum:17:59 22.06.2010
ZDRAVIM SKWAT!PO DLOUHÉ ODMLCE JSEM VSTAL ZE ZÁHROBÍ.ZDRAVÍČKO UŽ MI TROCHU SLOUŽÍ,TAK SE SNAD CO NEJDŘÍV UVIDÍME NA LOKALITĚ.ZATÍM SA MAJTE VŠECI FAJNĚ A BRZO NA VIDĚNOU.PUNK'S NOT DEAD!!!!JO A NA CESTĚ JE DALŠÍ SKWATER(PUNK JUNIOR)POKUD PUJDE VŠE DOBŘE TAK JE NA SVĚTĚ NĚKDY V ŘÍJNU.

Od:Tazy Web:neuveden Datum:09:52 22.06.2010
Prodám CA m16A1 vietnam,tuněná čerstvě po servisu dále přidám 3ks baterek info na email tazynkaaa@seznam.cz při rychlém jednáni cena 4000,-

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:12 18.06.2010
Akcí bylo trochu víc, takže se fotky nakupily. Bohužel jsem byl pár dní mimo net, tak to nešlo... Co nejdřív doplním alespoň tu Euroškolu.

Od:baterka Web:neuveden Datum:10:17 17.06.2010
Ok, jasne ze dam, ja jen ze uz jsem videla fotky jinych skol, tak jsem se bala ze jste na nas zapomneli peace

Od:RDK Web:airsoftpujcovna.cz Datum:09:35 17.06.2010
For Baterka-cauky,fotky urcite budou jen se musej zpracovat,dej nam jeste chvilku,jak to bude hned tam budou...war

Od:baterka Web:neuveden Datum:21:40 16.06.2010
No diky za info, ale ty fota, se mi stejne nepodarilo najit nevadi, kdo si pocka ten se docka

Od:Stanley Web:neuveden Datum:18:25 16.06.2010
Fotky a informace o akcích půjčovny jsou na stránkách půjčovny : www.airsoftpujcovna.cz

Od:Baterka Web:neuveden Datum:16:22 16.06.2010
Zdravim, chtěla jsem se zeptat, kdy budou nějaké ty fotky, když si u vás byla zahrát Euroškola? Díky předem za odpověď

Od:Pavel Web:skwat.cz Datum:11:38 14.06.2010
Hmm, pekny pred vanocema bych nevahal a s něčím takovím by mě to možna i chytlo

Od:pipe Web:neuveden Datum:20:23 12.06.2010
Zdravím, byl bych rád, kdyby jste se podívali zde NEJDE O SPAM ANI NIC PODOBNÉHO JEN INZERÁT:
http://www.legion-2rep4cie.ic.cz/
a odkaz přeposlali svým známým a podobně, KONČÍM SE SOFTEM, a potřebuji se toho všeho rychle zbavit, proto jsem zvolil i tuhle formu, která může někoho obtěžovat, ale přesto prosím, projděte si to a v případě zájmu o cokoli mi dejte vědět na :
j.pipe@seznam.cz

Děkuju za Váš čas.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:13:24 10.06.2010
Jak tohle řekneš, tak to určitě je pravda.. Moje icq 321-837-691

Od:Dan Web:http://sog-airsoft-praha.cz/ Datum:09:47 10.06.2010
ok my stejne uz prej neco mame tak nevim no:D no kazdopadne nechces mi na sebe hodit treba icq kdyby ste delali nejakou akci a nebo byla nejaka pekna akcicka? sme uplne uzasny a fajn lidi nejsem konfliktni a sme mirumilovny

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:29 09.06.2010
Jj, sorka.. Nebyl jsem pár dní na netu, jinak bych reagoval rychleji.. Hele asi to necháme, jelikož u nás na lokalitě je VIP a ani my tam nebudeme.

Od:Dan Web:http://sog-airsoft-praha.cz/ Datum:15:38 09.06.2010
No jelikoz vase odpoved byla velice rychla tak asi ne jelikoz uz velici domluvil neco jineho ale pokavad das info ci odkaz na tu akci muzem to zvazit

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:41 09.06.2010
4 Dan.. Jj, občas to tady je fofr.. Nebo nenapadne nikoho sem odepsat.. Hele o víkendu nemáme nic v plánu, jelikož se u nás na lokalitě a v přilehlém okolí pořádá akce.. Chcete dorazit?

Od:Dan Web:http://sog-airsoft-praha.cz/ Datum:18:25 08.06.2010
Koukam ze komunikace svami je velice rychla!

Od:Dan Web:http://sog-airsoft-praha.cz/ Datum:12:41 07.06.2010
Zdar hosi chtel by sem se zeptat jestli mate v planu nejakou akci tento vejkend nebo jestli by ste si nezastrileli jen tak;) nenasel sem tady na vas nikde kontakt tak to pisu sem

Od:sKom© Web:chciuspech.cz Datum:08:03 07.06.2010
BIG UP ACME TY ZALOUZAKU TAK NA KRESTU VASI DESKY PSE

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:51 04.06.2010
Takže interní kniha už funguje. Budeme tam řešit všechny věci kolem SKWATU. Veřejnou knihu necháme pro příspěvky pouze hostů nebo na sdělení všem softerům atd... Heslo máte všichni na mailech.

Od:Honza Web:neuveden Datum:21:04 30.05.2010
Zdravim,poradíte mi tedy,jak se stát Skwaterem?Prosím o nějaké to Info.(email: Senery-backo@seznam.cz /ICQ: 351566134).Předem dík,honza.

Od:Honza Web:neuveden Datum:18:47 30.05.2010
Tak jsem docela vyřízenej.Jinak dnešku dávám palec UP! Rád bych jel i příští víkend.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:46 30.05.2010
Velké díky Riggsovi a jeho klukům, že se dnes nachvíli ukázali. Bylo to OK... Jen škoda, že chyběla pořádná sestava (Acme, Tazy, RDK atd..). Ale možná nám přibyde nováček. Uvidíme jak to Honza dnes pobral..
4 Pavel, Jarda, Stanley... Skončilo Vám sledovací období, nebylo by od věci uspořádat schůzi a probrat Vás.. Zatím

Od:Panda Web:neuveden Datum:17:06 27.05.2010
mate to tu pekny hosi

Od:Vilem Naval Web:www.insidekru.com Datum:09:07 25.05.2010
no caaaaau...

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:08:38 24.05.2010
ne asi oslava fajne!!! DÍKY JARDIS ZA POZVÁNÍ, I MOJE DISKOKRÁSNÁ ŽENA SI TO UŽILA!!
...škoda že týmově nefungujeme i jinak než náhodně na lokalitě...

4 SKWATRS 5.6. JE NA LOKALITĚ AKCE, SICE JE TO KOMERČKA, ALE I TAK BYCH BYL RÁD, KDYBYCHOM TAM BYLI, ABY SI TO LIDÉ Z PŮJČOVNY JEŠTĚ VÍCE UŽILI!! DÍKY MÍR

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:19:37 23.05.2010
Vcerejsi akce u Jary byla bajecna, dobrej DJ, hektolitry piva a chlastu vubec a tuny jidla. Skoda akorat ze tam nebylo vic SKWATERU...

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:21:15 17.05.2010
... VG 5. - 4.9.2010 ... Předběžně dohodnuto s Dangeritou.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:18:52 16.05.2010
4 Radunka... Díky, určitě na to mrkneme. Snad se to chlapům líbilo.. Mír

Od:Radunka Web:cl-legie.tym.cz Datum:14:53 16.05.2010
Ahoj, fotky z 15.5. jsou na www.radkufverunek.rajce.idnes.cz
R.D.K. se Simírem tam mají 5 fotek.

Od:Smartie Web:neuveden Datum:20:54 14.05.2010
Chci poděkovat za Team America všem lidem, kteří se podíleli na organizaci VG4 a také všem zůčastněným... Akce byla velice povedená, scénář super, vše se odehrávalo jak mělo, teda alespoň ze strany DEA , ale co bylo asi pro všechny nejlepší za ten den, bylo počasí....To nám opravdu vyšlo!!! Bylo tam samozřejmě pár terminátorů...ale co, svítilo sluníčko, byl jsem v pohodě, tak jsem si sundal jinýho červenýho
Takže ještě jednou velký dík VŠEM. Smartie a Tomgun z Teamu America

Od:Jarda Web:www.mayerovi.cz Datum:08:45 14.05.2010
Zdravím, link na fotografie http://picasaweb.google.cz/resy67/ASValkaGanguIV?feat=directlink - rozlišení 1200x800. Kdo by ctěl nějakou full, po dohodě pošlu.

Od:Filip Web:skwat.cz Datum:19:19 13.05.2010
Végéčko pppparáda, škoda jen že ke konci rychle ubývali síly jak početní tak fyzické, jinak by i závěr byla docela slušná řež Dal sem pár hezkejch hitů, takže nemůžu než dát palec nahoru mír

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:43 12.05.2010
4 Chuck.. Nechci nikoho přemlouvat, jen se divím že skoro nikdo z vás nemá žádný zážitek nebo názor. Hlavně že jste měli na FB v sobotu večer už komentáře do halelůja, ale tady nic.. Je to společná práce, tak bychom se měli pochválit, abyste neřekli, že se jedou jen výhlasy..

4 Marci.. Tak to tě asi budeme muset vzít do SKWATU, jestli ten náramek nesundáš do podzimního VGčka.. Já ho měl na ruce jen do pondělí.. Bylo tam hodně much, na kterých se musí ještě zapracovat do příště... Hlavně jsem zase zapomněl dát pytle na odpad na refreshe. Klidně někdy doražte jen tak, na grilovačku a můžeme něco vymyslet.

Od:Marci Web:www.airsoftdejvice.cz Datum:19:21 12.05.2010
Dodatečné dohodnocení, Végéčko je pro mě natolik srdeční záležitost, že jsem doteď nesundala registrační náramek a nechám si ho na ruce do příště, abych si zajistila vstup

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:18:54 12.05.2010
Stalo za ... Delam si prdel, akce husta, pocatecni pocet lidi byl krasnej... Spani v bunce bylo taky krasny, az na to, ze kdyz jsem usinal, tak jsem lezel na matraci sam, kdyz jsem se probudil tak jsme tam byli tri a Reprak tam provadel nejaky kopulacni pohyby Akce byla skvela, skoda ze jsem nemmohl zustat az do konce...

Od:Chuck Web:skwat.cz Datum:18:43 12.05.2010
No dobře SIMIRe.. přemluvil si mě. Takže něco ve stylu Kuby... jinak dva hity jsem dostal a zřejmě ani jeden nerozdal.. zaseklá kule v hopce, ale i tak jsem si užil, mouku smrkám ještě těď.. a to nekecám.
Přidávám další dva zlatý bludišťáky.. LOS ČENDOS KABANOS MÍR!!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:44 12.05.2010
4 Kuba... DEA ztratili tlak, proto se to tak zabrzdilo. 4 lidi včetně Ivoše sem napsali, zbytku se to asi nelíbilo.

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:14:41 11.05.2010
Simíre: ta akce byla tak brutálně nádherně povedená, že ani nemám slov Mou náladu pokazilo snad jen hoooodně dlouhé čekání na zajetí v laboratoři, ale jinak nemám nejmenší výtku
P.S. V buňce zbyla velká žlutá svítilna, je moje

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:05:15 11.05.2010
Díky všem za kladné hodnocení VG 4, počasí opravdu vyšlo a lidí bylo také dostatek. Asi teda začnu připravovat VG 5, aby Gang mohl vrátit úder..

4 SKWAT.. Nikdo z vás se nepřidá s nějakým komentářem?

Od:O´neel Web:http://www.svap.wz.cz/ Datum:13:10 10.05.2010
Zdravím všechny zúčastněné a hlavně organizátory. Akce byla velmi povedená a celému týmu se líbila. Byla to celodenní akce, ale jak jsme se přesvědčili moc lidí nevydrží hrát celý den, proto asi ty konflikty po 17. hodině nebyli nějak extra velké. Takže pár minutová "nuda" občas byla, ale to je o lidech a ne o naplánování akce. Ale i to střežení dobytých území má své kouzlo. Asi bych, ale takhle velkou akci zbytečně neprznil nějakým zkrácením třeba do 16. hodiny. Když si zahrát tak pořádně.
Počasí nám hodně přálo a lepší jsme si vybrat nemohli takže super! Scénář byl promyšlený a díky gangu i napínavý. Prostě jen tak dál! Těšíme se na další akci!

Od:Tajplt Web:www.asmb.wz.cz Datum:12:20 10.05.2010
Zdravím, tak akce se nám velice líbila, jako předešlá VG 3 a 1. Bylo dobré že se prostor o něco rozšířil, aby nebyl stejný jako na 3.
Takže akci hodnotím 9/10

>> Pokud bude od vás další akce, tak bych dal do pravidel aby měl každý povinně reflexní vestu když dostane zásach. Někdy jsem ani nepoznal zda už dotyčný je mrtev nebo ne.

Od:REED Web:neuveden Datum:20:58 09.05.2010
Zdravim, jsem ze 3rd SFG Kolín a rád bych vám poděkoval za vydařenou akci s příjemnejma a ochotnejma lidma v boji proti nepříteli. Budu se těšit na další akci s vámi.

Od:Tauši.sniper Web:neuveden Datum:17:39 09.05.2010
Chtel bych se pridat ke spouste kladnym komentarum k luxusni sobotni akci.Vybornej scenar,vyborny lidi,nadherny pocasi a i toho kokainu bylo dost:-D Prubeh akoratni,po narocnem odrazeni nepritele chvilka odpocinku.Az na to 3hodinovy smazeni se na strese laboratore bylo furt co delat.A k hodnoceni?Davam tri zlaty Bludistaky

Od:radek Web:neuveden Datum:16:14 09.05.2010
Akce super,luxus mazec

Od:Lukas Web:neuveden Datum:16:13 09.05.2010
Díky všem pořadatelům a bojovníkům za krásnou akci. Budeme moc rádi, když se sejdeme všichni na pokračování..

Od:Reeper Web:www.specialforceskolin.eu Datum:15:39 09.05.2010
Děkuji za velice nádhernou akci. Příběh vynikající, prostředí ještě lepší a k organizaci žádná výtka. Prostě nádherně strávenej víkend. Děkujeme moc a těšíme se na další Válku Gangů . No a hodnocení:

Od:SirWollf Web:neuveden Datum:15:06 09.05.2010
Dekuji za prijeti natuhle uzasanou akci zajimalo bi mne kdy delate nakou dalsi a navic kolik tam bylo lidi a kde splasim fotky od vasich fotografu tim to vam dekuji za celej nas tym Padlich andelu)))

Od:Novana Web:www.arcra.tym.cz Datum:15:05 09.05.2010
Akce byla povedená, zastříleli jsme si dobře až na bránění rukojmích kde měl bejt útok na základnu sme se ničeho nedočkali(slibováno bylo že se nebudeme nudit tam kde sme byly) a měli sme 2hodiny piknik. Ale jinak akci hodnotim jako povedená a další ročník VG se účastníme.

Od:Smolda Web:www.curna.estranky.cz Datum:13:17 09.05.2010
Ahoj!
Děkujeme za super akci. Bylo to naprosto libové zastříleníčko. Bylo pořád co dělat, snad nikdo se nenudil (aspoň teda na naší DEA-straně ) Úkolů bylo akorát a byly zajímavé...jediné, co nás štvalo, byl odjezd spousty hráčů z protějšího týmu. 3koda, že nezůstali až do konce...

HODNOCENÍ AKCE:

Těšíme se na další akci...
tým ČURNA

Od:Máry Web:neuveden Datum:13:04 09.05.2010
ahoj, díky za povedenou akci...naše fotečky jsou na:
http://maryul.rajce.idnes.cz/Valka_gangu_IV.-8.5.2010/#album

Od:SFOD MONIKA Web:www.sfod-fsquadron.webnode.cz Datum:13:02 09.05.2010
4 ALL:supr akce,opravdu skvělo vyšlo vše včetně počasí,jen škoda že většina lidí neposlechla velení a počty do 10 jim dělali velké problémi.Viz dobití první základny kde náš tým bohužel doplatil na matematiku některých hráčů...a kropili na vvše co se hýbe.Bohužel jsme museli urychleně odjet se zraněním velícího našeho týmu bez ohlášení,tudíš se omlouváme velení DEA(petrovi),kterému jsem to slíbili,ale bohužel jsme ho nenašli...Shrnutí:,radí se podílíme na dalších akcí.

P.S.4 skwat : máte u nás uloženy kč za 3klády bříz na večerní oheň

Od:Stanley Web:neuveden Datum:11:30 09.05.2010
Fotky ala můj otec jsou zde : http://ulozto.cz/4773141/airsoft.rar

A chci ještě jednou poděkovat Simírovi a SKWATu za super organizaci a super akcičku...

Od:Marci Web:www.airsoftdejvice.cz Datum:11:29 09.05.2010
Ahoj, děkujeme za pěknou akci, Végéčko je prostě super a už se těšíme na VG V. Tady jsou fotky od nás
http://airsoftklubdejvice.rajce.idnes.cz/Valka_Gangu_4%2C_AS_areal_Novy_Dvur_BVVP_Ralsko_8.5.2010/

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:39 09.05.2010
Válka Gangů IV..

Jako hlavní ORG bych chtěl poděkovat našemu týmu, že dorazila většina a že se všichni zapojili do příprav. Ráno nás tlačil čas, ale zvládlo se to.
Dále klukům z GOS za vedení DEA a ostatním, co dorazili již v pátek a zapojili se nějakým způsobem do příprav nebo alespoň pálení baráků. Hodně nám to pomohlo, takže thnx. A největší díky patří Dangeritě, která si na nás udělala čas a celou akci nafotila..

K samotné hře... Ráno jsme začali podle plánu. V 9,50 krátké info, v 10,00 odchod. Takže všichni dorazili včas, čehož si velice vážíme.
Útok na bytovky a následné obsazení neudělalo DEA nějaké větší problémy a kolem 11,30 už byl Gang vyhnán ke svému skladu, ze ktérého nás hodní hoši také vcelku rychle. Dle scénáře se odneslo vybavení na nosítkách na základnu a DEA našla vše potřebné. To bylo cca 13 hodin... Hra měla opravdu vývoj a vše naznačovalo tomu, že bude brzy rychlý konec a laboratoř padne do rukou DEA. Dále nevím co se stalo, jestli únava nebo odpolední pauza DEA, ale tlak náhle ustál a DEA se nemohla dostat k laboratoři o zajmout zajatce. To trvalo více než 3 hodiny, takže jsem dal pokyn "pouze červeným - tzn. Gangu", aby se pomalu kluci stáhli na svůj refresh a tam vyčkali dalších pokynů, aby se hra dále pohnula. Bohužel tuto zprávu zachytil někdo z DEA o odvolal asi polovinu lidí také na refresh. Takže útok na laboratoř se ještě zbrzdil. Nakonec se speciální skupina DEA v chemických oblecích dostala do laboratoře a odvedla si 4 zajatce. Bohužel tuto 2-hodinovou patovou situaci neunesla asi polovina lidí a hodně lidí začalo odjíždět. Gang se ještě pokusil cca ve 40ti lidech (z původních asi 90ti) napadnout základnu a osvobodit své lidi, ale bohužel bez touženého výsledku. DEA nakonec našla střelu hromadného ničení a tu následně zničila. Pro zajímavost - střelu bránilo pouze 8 členů gangu...

Hodnotit celou akci si sám netroufnu, budeme rádi za Vaše názory, připomínky i kritiku. Podle toho se rozhodneme zda uspořádat další pokračování s názvem VG 5.

Díky všem co dorazili a ještě větší díky všem, co zůstali až do konce a hru si užili.

Od:Radek Web:www.cl-legie.tym.cz Datum:10:30 09.05.2010
Dík za VG IV. Skvěle jsem si zabojoval. Naše fotky z akce jsou na www.radkufverunek.rajce.idnes.cz.

Od:Ivoš Web:neuveden Datum:19:25 08.05.2010
Dnešní akce .......nedá se popsat........Válka!!!!!!!

Od:dangerita Web:www.dangerita.net Datum:18:44 08.05.2010
Zdar, fotky z dnešní akce jsem Vám dala na rajče: http://dangerita.rajce.idnes.cz/gang4
Mějte se prima,
P.

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:19:19 06.05.2010
Mír Po náročných domluvách jsem si nedokázal zajistit volno, tudíž se tímto z as akce omlouvám...přeji...

nice weather
nice hits
nice experiences

btw PAVLE
reaguji na: "jsem nejlepší atd..." Simirovi by určo udělalo radost, kdybys mu řekl, že sepíšeš REPORT z akce, vkládám ve tvé schopnosti svou důvěru..tak díky kámo!!!

P.S.: this is the plan...KILL THEM ALL...war

Od:boveychow Web:www.bbkingball.com Datum:14:17 05.05.2010
Dear Sirs:
We are pleased to get to know that you are working on airsoft bb bullets. As a manufacturer of BBs , we export them to many countries.

Our BBs contain the normal in 0.2g,0.23g,0.25g,0.28g,0.30g,0.32g and the biodegradable in 0.2g,0.23g,0.25g,0.28g . We also offer BBs as your requirement.

All of them are of ULTIMATE PRECISION with 5.95+/-0.01mm ,and HIGHLY POLISHED with slickness, roundness and no bubbles.

We can offer the lowest prices among the homogeneous products because of our high production capability!
If you are interested in them and want to get more information in detail, please email me. Thank you!

Best regards
Bovey Chow
Tel: 0086-574-6310-4997
Fax: 0086-574-6383-9368
Skype: boveychow
MSN: bbsoftair@hotmail.com
E-mail:bbsoftair@bbkingball.com

Od:dangerita Web:www.dangerita.net Datum:21:50 03.05.2010
Zdar! Koukala jsem na fotky, jak jste pokročili s areálem... Pěkně jste mákli

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:13:45 20.04.2010
4 Marci.. Také děkujeme za uspořádanou akci a doufám, že není moc velká kritika..

4 SKWATRS.. Sobota - příprava na VG IV. Další sobota čarodky a finální příprava na VG IV.

Od:sKom© Web:skwat.cz Datum:17:59 19.04.2010
zdar všem

akce výborná..děkujeme MARCI..kéž se i další spolupráce vyvíjí podobným způsobem

mír

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:15:06 18.04.2010
falklandy byli supr jen skoda ze sme ze Simirem stihly jen zacatek registrace...hi hi skoda dost nas to mrzelo.

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:11:50 18.04.2010
Falklandy si nemohu vynachválit perfektní akcička

Od:Marci Web:www.airsoftdejvice.cz Datum:09:43 18.04.2010
Ahoj Skwaters, děkujeme Vám za pomoc na Falklandech

Od:Stanley Web:neuveden Datum:18:50 17.04.2010
Falklandy se podle mě dosti vydařili, až na některý terminátorsný jedince a pravidlo o granátech... Jinak celkem fajne...

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:15:04 04.04.2010
Akcička perfektní, díky všem... Oto jsi tam toho dosta nafotil, nemůžeš to nahrát třeba na ulozto.cz v jedný složce že bych si to sosnul? ThX

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:12:28 04.04.2010
HELLO DOGS

VČERA MĚ TO S VÁMI MOC BAVILO I KDYŽ JSEM NESTŘÍLELI A NECHALI ŠÉFŮM TALIBANU GUNY

peace on next partyshit!!! and for loos simiros BE COOL a n d NICE a n d WORKHARD a n d PLS CONTACT me and RDK for meeting!!

Od:gejza Web:neuveden Datum:14:34 26.03.2010
ááá heuréka konečně zase můžu psát do knihy.....
Zdravim SKWAT, zejtřek bohužel mám pracovní takže nic....příští sobotu schůzi dávám a donesu dluhy
kdo de všecko na ty punkáči?na chvíli bych zavítal

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:17:07 20.03.2010
Tak byla to vydařená akcička ne že ne díky zúčastněným...

Od:pavel Web:neuveden Datum:21:23 18.03.2010
Cau chlape, sehnal jsem ten nuz a bylo to na strankach http://www.multifunkcni-noze.cz/
Dali mi to za super cenu a jeste se s nima muzes domluvit na cene. Dej pak vedet,jak si dopadl.Cus Paja

Od:SFOD MONIKA Web:www.sfod-fsquadron.webnode.cz Datum:15:14 18.02.2010
Ahoj skateřiprosím o info jak to bude s VG IV,chtěli jsme jet na VGIII,ale bohužel se nám stala vážná ,neodkladatelná věc a nyní už bych to nechtěl propásnou.Děkuji

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:18:28 15.02.2010
4Dangerita: vela ďákujem

Od:dangerita Web:www.dangerita.net Datum:18:04 15.02.2010
Tak prej tady někdo frkal kvůli termínu VG a čarodkám...
Se Simirem jsme to tedy dali na 8.5. 2010. Čest

Od:Hráďa Web:www.outdoorgame.net Datum:16:48 15.02.2010
Ahoj!
Jelikož se všechny akce mají plánovat s předstihem, tak bych vás již teď rád pozval na další ročník několikadenní outdoorové akce ZONA, která se bude konat letos v létě ve dvou termínech. Jedná se o netradiční akci ve stylu přežití a je určena pro každou dobrodružnou duši od 15-ti let. Letošní výhra pro 1.skupinu navíc činí celých 10000,-Kč a proto je motivace k vítězství značná…  Více informací na www.outdoorgame.net

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:16 10.02.2010
4 SKWAT... Jinak jsem se Vás chtěl zeptat, jestli bychom neudělali schůzi - dřív než tu kvartální která má být 2.4... Co třeba pátek 26.2. v knajpě nebo sobota 27.2. na lokaci??? Dík za odpovědi - závazné.

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:20:07 04.02.2010
Fotky z areny jsou nejtvrdší!!!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:23:42 03.02.2010
Airsoft půjčovna.cz | Propagujte i svojí stránku

Od:Pavel Web:skwat.cz Datum:02:01 02.02.2010
4 Simir: Nice přesně něco takoveho jsem měl na mysli super. :P

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:22:53 01.02.2010
SKWAT - airsoft team | Propagujte i svojí stránku

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:42 31.01.2010
Zdravim ve spolek. Prvně bych se chtěl omluvit za zpoždění které nastalo. I když jsem byl u Crystalu jako druhý (pochvala pro Cudllu), nějak se to potom zkomplikovalo... Za druhé pokud někdo ví, že nemůže jet, vždy se dává info sem na web nebo zavolá někomu o kom ví že jede (viz. Mr. Sitter). Nakonec jsme jeli v 6ti, tudíž mohli jet min. další 2-3 lidi. Za třetí to bylo cool. Sice jsme trošku dostávali na prdel, ale pár hitů jsme rozdali všichni. Největší jízda bylo když jsem zůstal sám asi proti 4 nebo 5 a uhájil jsem olive green!!! Byl bych pro to někdy zopakovat, ale musíme počítat s tím, že pánům majitelům se chtělo v 01:00 spát, tudíž jsme to museli celé předčasně ukončit. Jinak OK a cesta zpět taky THC (turbo hard core). PicZ all. Až budu mít stažená a upravená fota, tak vložím...

4 ALL. Je potřeba zaplatit web, takže ti co nemají zaplaceno 150 Kč - urychleně napravit. Dík mír.

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:22:14 30.01.2010
Arena byla naprosto bombasticka, musime zas nekdy zopakova nebo si ji postavime Vsem kdo nebyli vrele doporucuju

Od:RDK Web:skwat.cz Datum:13:26 30.01.2010
JJ,vsychny co vcera nebyli sou z meky mami,bylo to super...vsem zucastneni dikec

Od:Pavel Web:skwat.cz Datum:04:14 30.01.2010
4 Filip: souhlasím jatka řadný, ale zapoměl jsem ti vratit tvou plničku sorry kamo. :(

Od:Filip Web:skwat.cz Datum:03:22 30.01.2010
4 Skwat: Všichni kdo nejeli do arény, velkou chybu ste udělali, dobrá řežba, při další návštěvě se mnou můžete počítat

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:54 09.01.2010
Bylo ok, že jsme se sešli ve více než hojném počtu. Věřím že sezóna 2010 bude super. Tak to rozjedem!!!

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:19:52 08.01.2010
MÍR BORCI,
SCHŮZE MYSLÍM SI VELMI PLODNÁ ZÁLEŽITOST, TUDÍŽ JSME SE SIMIREM RÁÁÁÁDI, ŽE JSME TO VZALI ZA SPRÁVNÝ KONEC!!!
TEĎ JEN NOVÝM PŘÍLEŽITOSTEM JÍT NAPROTI A NENECHAT JE NĚKOMU ČI HŮŘ - NIKOMU
ČEST A SÍLU ... s K o m ;)

Od:Gargamel Web:hloubkovypruzkum-noviny.estranky.cz Datum:15:16 31.12.2009
Hodně štěstí, zdraví a pevnou mušku v roce 2010 vám přejí členové noviny soft hloubkovy pruzkum

Od:Gorby Web:neuveden Datum:14:03 31.12.2009
Vše nejlepší do Nového roku a hodně zásahů přeje AS Team 6mm Česká Lípa.

Od:Dzigi Web:neuveden Datum:14:37 30.12.2009
Neeeeee jako respectdostat se do prvniho tabora docela masakr pak kamenny more a pak pohodickadik za hezke odpoledne mirrrrr!!!!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:14:34 30.12.2009
Ralsko - já, RDK, Wenóš... Ale jinak dobrý.

Od:Bury Web:neuveden Datum:12:37 25.12.2009
Všem přeji opožděně veselé vánoce, užijte si nadělené dárky a pytle peněz.

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:21:37 24.12.2009
Tak pánové, také Vám všem přeji pěkný vánoce, hodně dárků, malou opičku zítra a hodně přesných zásahů v softu... zatim se mějte a čao v nejbližším termínu

Od:Filip Web:skwat.cz Datum:15:12 24.12.2009
Zdravím pánové, a přeji ať je vám o Vánocích každý nadělí co zasloužíte :D a pořádně to oslavte

Od:Radek Web:neuveden Datum:15:01 24.12.2009
Tak ať Vám Ježuch pořádně nasoftí SKWATeři a přežijte svátky ve zdraví

Od:punk Web:skwat.cz Datum:13:20 24.12.2009
Tož šťastné a veselé všem softerum a hlavně SKWATERS4 skom-sic neumim angl.ale věřím že je to něco dobréhoDnes odjíždím ale pokud se vrátim dříve dám echo a mužem sjet na lokalitu.4 Venoš-oslav to pořadně!Vše nej.

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:11:30 24.12.2009
merry Xmes and cool another year... I wish you more the best people IN YOU my favourite TEAM!! and to you killers i had a surprise but the team manager didn´t take it and the present was SEŽRÁN
PEACE

Od:WenóšCigán Web:neuveden Datum:11:10 23.12.2009
Mír ciganitez se pripojuji a preju vsem hezky svatky ej sice v sobotu jsou jeste svatky ale ja bych teoreticky mohl jet na lokal kdyby jel jeste nekdo se mnou pak uz slavim poslednich nact takze budu nepouzitelnejzatim mir a dejte echo!!!

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:19:09 22.12.2009
Husty PFfko! Vsem ze SKWATerum preju krasny Vanoce!!! PF 2009

Od:sKom Web:skwat.cz Datum:20:15 11.12.2009
4simir hezky von..jj už vím co je týmmír

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:01 11.12.2009
4 Skwatrs. Díky, že jste se všichni vyjádřili ohledně worku a focení. Určitě máte hromadu práce s nakupováním vánočních dárků a pečením cukroví. Chápu, že v tak nabitém denním programu je těžké najít si 5 minut a napsat sem do knihy - Jo, dorazím X Ne, nedorazím. Všichni si prosím do konce roku rozmyslete jestli chcete být v TÝMU. Dnes či zítra se Vám rozešlou důležité informace a zápis ze schůze. Pokud by někdo nevěděl, co znamená slovo TÝM, může si to přečíst např. zde - http://cs.wikipedia.org/wiki/Tým

Od:Michal Ducháč Web:neuveden Datum:16:37 07.12.2009
Sry .. cislo .. 721726899

Od:Michal Ducháč Web:neuveden Datum:16:36 07.12.2009
Nazdar blazni. Proboha co to mate za projekt... Cumim jak puk nechcete pomocnou ruku? Znate me z par akci a osobne se znam s Otou ... Jsem brejlatej cernovlasej joudik s P90 a BW... 72726899

Od:cudlla Web:skwat.cz Datum:04:00 27.11.2009
JInak fotky z budovani pergoly jsou hodne husty! Nemalej kus prace kterej se udelal

Od:Radek Web:neuveden Datum:12:37 23.11.2009
Foto vážně super a akce 100%

Od:Marwin Web:neuveden Datum:12:01 23.11.2009
Výborné fotečky, hlavně s pilotem .Dobrá práce Simire.

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:07:59 23.11.2009
ještě videjko z vg II na youtube...stejné jako na ulož to ale možno shlédnout hned

http://www.youtube.com/watch?v=3fJo2as6ARI

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:07:20 23.11.2009
DRAHÉ SOFTERKY A SOFŤÁCI
...přehršlé díky zúčastněným nadšencům VÁLKY GANGŮ III !!!
...poděkování klukům od NÁS, co pomáhali s přípravou i na akci !!!
...akci jsem si užil na výbornou, i když terminators byli početněji zastoupeni než obvykle (z mých HITŮ přiznalo cca 20% zasažených - to je trapný)

4SKWATERS: MUSÍM SE OMLUVIT ZE SCHŮZE! (VÝTKA: ONDRO, VÍM, ŽE TOHO MÁŠ HODNĚ, ALE PO NĚKOLIKÁTÉ - 27. MÁM PRODIGY SE ŽENOU A NA SCHŮZI JSEM CHTĚL 1000% BÝT :-( )

MÍR A SOFTU ZDAR
la skwatadora for ewer...SKWAT 4EVER

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:15:43 22.11.2009
Na předchozích VG jsem sice nebyl, ale včerejší akci jsem si náramně užil. Bylo pár nesmrtelných, jak se dalo čekat, ale to nikomu náladu snad moc nezkazilo. Počasí bylo přepychové i scénář a promyšlení... nemám výtky, tak o tom pokecáme na příští schůzi ;)

Od:Gargamel666 Web:www.hloubkovypruzkum-noviny.estrank Datum:14:44 22.11.2009
Zdravím všechny z GANGU(ale i DEA), za náš tým chci taky poděkovat za super hruPočasí, už se ani více povést nemohlo a jinak super hra. Klobouk dolu páni organizátoři.Jen bohužel i tady se našlo dost nesmrtelných ! ! ! Kteří kazí ostatním hru.
Těšíme se na další povedené akce s pozdravem.......... HLOUBKOVÝ PRUZKUM-NOVINY

Od:Jehlička Web:www.svap.wz.cz Datum:12:30 22.11.2009
Lidi akce VG3 prostě super neni co dodat parfektně jsme si to užily a to mluvím za všechny z našeho teamu.Bylo to perfektně sehrané na obou stranách a nedošlo k žádným velkým problémům až na nějakou tu vyjimku,ale akce ve většim počtu lidí se neobejdou nikdy bez nějakého malého šrámu.Děkuji teamu DEA za skvělou souhru a skvělou komunikaci.Pořadatele chválím a přeju další takto provedené akce.Nechť žije DEA

Od:pačes Web:neuveden Datum:11:42 22.11.2009
Akce VG 3 byla fakt super až na těch pár lidí co si myslej že jsou nezranitelní těšíme se na další VG softu zdar 2.Bundeswehr regiment.....Ať žije DEA

Od:Bury Web:neuveden Datum:11:18 22.11.2009
Zdravím
Akcia se mi velice líbila,užil jsem si jí maximálně z pohledu tvrdošíjného gangstarep tvrďáka,který trhal prstíčky malým DEA prznitelům našich drogových práv

Od:Marwin Web:neuveden Datum:09:37 22.11.2009
Nazdárek.
Za celý náš tým bych chtěl poděkovat za skvělou akcičku, kterou jsme si výborně užili. Scénář, rekvizity a organizace super. Až na těch pár Terminátorů, ale to nemá cenu řešit. Moc se těšíme na další pokračování. Softu zdar za tým DWS Ústí n/L.

Od:Army Web:neuveden Datum:09:08 22.11.2009
Koncim ve skwatu...SIMIR vi proc...
2 simir:Ale tohle by jsi tu mohl nechat

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:08:13 22.11.2009
nazdarek,taky sem chtel vsem zucastnenej podekovat za supr hru,a doufam ze se sejdem i na pristim rocniku,
A taky vsem SKWATRS za supr fight...hi hi

Od:punk Web:neuveden Datum:08:06 22.11.2009
zdravím válečníkyk akci nelze mít žádné připomínky.Jen jsem nepobíral již zminované "nesmrtelné"Občas se stane že některý zásah nelze postřehnout ale jasný opakovaný shoty?!!!!4Simír:těším se na fotky dej do gal..pokud možno vše ať se zasmějem(výslech pilota)

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:07:48 22.11.2009
Zdravim, jak už jsem psal v úvodu...

Díky všem co dorazili, hru si užívali a hráli FAIR - PLAY. Bohužel se našli i tací, co fair - play hrát prostě nechtěli a zůstávali ve hře i přes jasný HEAD SHOT.. Hry se zůčastnilo cca 100 lidí (z přihlášených cca 120), takže není těžké VÁS dohledat. Na příští VG máte útrum!!! + na další námi pořádané akce. Airsoft je založený na fair - play a za jasný faul dostanete trest (jako ve všech sportech).

Další díky patří velení DEA + klukům co půjčili RF. Super práce!!! Bez vás by ještě v 15:00 DEA neměla ani helikoptéru. Počítáme s vámi i na další ročníky...

Gang chválit nemusím, dobrá práce při získání a mučení pilota a držení strategických pozic. Ani jsem snad nezaznamenal žádnou kritiku od DEA ohledně nepřiznávání.. Good job!!!

Na tomto VG jsem běhal pouze s foťákem, protože Dangerita nemohla, tak snad se mi něco povedlo. V nejbližší době se fotky objeví v galerii a Skom přidá další článek, doufejme..

Snažili jsme se udělat maximum, abyste si hru všichni užili, tak snad to klaplo a líbili se vám rekvizity.. Přes zimu vymyslíme opět nějaké pokračování a o VG IV. budou féroví hráči včas informováni..

Zatím vše. Pište své názory a dojmy, ale i kritiku... Ať je příští VG zase o chlup lepší..

Mír, čest, picZ.

Od:anonym Web:neuveden Datum:06:11 22.11.2009
Také mohu připojit jen chválu na včerejší akci.Super průběh.DEA skvěle útočila a GANG výtečně zdolával.Mír všem

Od:Smartie Web:neuveden Datum:18:34 21.11.2009
Zdravím všechny co byli dnes na VG III. a obzvlášt hráče DEA Musím říct, že akce byla super, super scénář, jinak situovaný terén než na BC, míň lidí a super řež
Pánové organizátoři moc se Vám to povedlo. Kdyby mě jen nezradil kvér mohl jsem si to užít více, ale i tak jsem to nevzdal a pokračoval dál ve hře jako válečný fotograf a vrhač granátů,a i to má svéDEA: byli jsme dobrýTak se mrkněte na rajce a možná se najdete v akci
: http://chytrys.rajce.idnes.cz/Valka_Gangu_III/

Od:Dave Web:http://soabnpl.cz Datum:17:52 21.11.2009
Zdar, též se připojuji, VG3 naprosto špičková akce, moc díky!!

Od:Proky Web:www.aszabari.wbs.cz Datum:16:58 21.11.2009
Čaute klucííí VG III se Vám fakt povedla byla to suprová akce, pěkná lokalita, počasí jste taky koupili super :D a scénář a vývoj hry byl super skvěle jsme si zahráli díkyyyyy s pozdravem Žabaři...

Od:Jokerrr Web:http://www.peacemakers.mouk.cz/ Datum:16:01 21.11.2009
Tak panove.... VG3 se Vam opravdu povedlo ze vsech stran ... Pocasi :1 , Scenar :1 , Prostor :1 , Pocet lidi :2 (priste to chce vic DEA ... aby GANG nemusel sam od sebe ustupovat ;) PS: prijemne me prekvapil typek, co odesel ze hry aniz by dostal hit... opravdu jsem nechtel strilet do hlavy z toho metru a ty si to pochopil ;) . DEA : par paradnich organizovanych utoku GANG : dobra hra panove SKWAT : dik kuci priste se tesime zas. zLouni z Loun P.A.T.

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:14:40 17.11.2009
video VG II

http://www.ulozto.cz/3037209/airsoft11042009-valka-gangu-ii.mpg

díky taťuldo

Od:Zbyněk Čepela Web:www.military-aktivity.cz Datum:16:09 10.10.2009
Zdravim,

rád bych Vás informoval o započetí činnosti nového obchodu s vojenskou výstrojí a příslušenstvím na airsoft v Mimoni. Nabízíme produkty jak českých firem (SPM, Prabos, DASTA) tak i zahraničních výrobců (Condor, Helikon, Pantac). Časem (když bude zájem) plánujeme rozšířit sortiment na prodej airsoftových a paintballových zbraní. Zatím funguje e-shop, kamenná prodejna se připravuje. Pokud byste měli zájem o něco z nabídky, je možné si zboží vyzvednout osobně. Pokud byste měli zájem o zboží, které není v nabídce, stačí nás kontaktovat a domluvit se.

P.S: Veškeré nápady na doplnění sortimentu nebo změny na webu jsou vítány, budeme se snažit vyhovět Vašim potřebám (pokud to bude v našich silách...).


Zbyněk Čepela

www.military-aktivity.cz
e-mail: prodej@military-aktivity.cz
mobil: 728/561094
IČ:74997238

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:21:09 04.10.2009
by the way
today i was travelling all around our military area in our north sweete beautiful homa..with my prague friend who toke their wifes and cars..this is important..4x4 cars We ride from bela pod bezdezem near the late facility there was the firs action - borrowing as guns - it was great times!! We went thro´ very dangerous up-hills and down-hills thro´place there was the first CZECHTEK and thro´ velka a mala bukova to hradcany airport. Some hangars were are 4x4crossing. After retarded lunch we turned back to our capital city! Jarin von Bene is a such of demon..i was his co-pilot and our vehicle was jeep-willis-withou roof and frontal window - in brushwood ok but on rode..fucking heeeeeell..but we are killers we could do it!!

peace

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:11:37 27.09.2009
DĚKUJI (-:
za super den, práci, softové pifání a mazec afterparty

SKWATRS
jmenovitě - Bury, Chuck-Steysky, Stada, Ballrok, Kučík, Filda, Mr. Sitr, StrejdaGejza, Punky, Skom, Wenóš; dál na podporu skwat dorazili - Kráťa, Beny, Deny

dále vděk Brenná Force, Wolf Comando a klukům z DOX kolem Erazora...těšíme se na spolupráci

p.s.: počítáno, jako společná akce (víc než 50% týmu) ...peace!

Od:Krásná Lípa Tea Web:neuveden Datum:22:43 26.09.2009
zdravím z krásné lípy .... Velmi dekujem za dnesní hru, byla opradu SUPER!
tesíme se na další akci a do budoucna s pomocí úpravy areálu s námi počítejte Díky Wolf Comando Krásná Lípa Airsof Team Ahooooj

Od:JfoxN Web:http://www.brennaforce.wgz.cz/ Datum:19:45 26.09.2009
Za celou Brenna Force díky za dobrej fight. Těšíme se na další společnou akcičku.

Od:Kučík Web:skwat.cz Datum:21:46 13.09.2009
Teda kluci, koukali jsme s Tomem na fotky a musim uznat, že lokalita skotečně luxus , já pergolu naposledy viděl když jsme stavěli trámy a fakt paráda, už se těšim, až se tam budu mít možnost zase podívat, snad se mi hned příští akce nebude konečně s ničim krýt. Mír

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:55 13.09.2009
Fotky z včerejší akce...

http://airsoftklubdejvice.rajce.idnes.cz/Akce_D-Day_6_-_Carentan_%2C_Ralsko_12.9.2009_DIL_1./

http://airsoftklubdejvice.rajce.idnes.cz/Akce_D-Day_6_-_Carentan_%2C_Ralsko_12.9.2009_DIL_2./

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:14:08 13.09.2009
4 skwatrs
- sešli jsme se, tudíž to lze, jak vidíme
- nestačí však napsat na web, je akce
- držme více pospolu sdílejme zábavu i radost z ní
- pracujme sami na sobě a bude to vidět i na týmu
- když něco chceme, obětujme tomu něco

..náš kamarád Ráďa Sitter řekl: "za jednotlivce neručím, ale za týmem stojím!!" ..přemýšlejme o tom! peace

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:14:02 13.09.2009
..jj fajtík good, počasí taky i spřízněné duše se našli, ikdyž stále byl finalizován tlak na pohodlí všehomíra..
..co bylo včera, je historie..co bude zítra, je pohádka..ale dnešek je dárkem, TAK BYCHOM SI TO MĚLI UŽÍVAT ..a už se ondro vážně oprostit od JEDNA PANÍ POVÍDALA!MÁTE S RADKEM SUPER BUSINESS, TAK PŘEJI, AŤ VÁM ŠLAPE A SPOLEČNĚ MÁME TÝM, KTERÝ S JISTÝM PŘÍSTUPEM POŠLAPE TAKY!!!
..neskutečně se mi ulevilo..nebylo to férovou hrou, ale tím, že jsem to fakt chtěl a chci dál,

takže VIVA LA SKWATADORA

P.S.: díky skwatu, co přijel aspoň na otočku..a díky těm, co s námi válčili (skom´s experiences next level soon on website MÍR, ČEST A SÍLU SKWAT!

Od:Kuba Web:skwat.cz Datum:23:52 12.09.2009
Dnes (resp. včera) velice a velmi povedený fightík, momentálně mě nenapadá nic, co bych tomu mohl vytknou pěkně jsem si zahrál a ted hurá věnovat péči BC a VG

Od:Tazy Web:neuveden Datum:19:15 24.08.2009
Parádní akce thnx všem zůčasněným ...

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:19:09 24.08.2009
protector nejlepsssssi!!!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:04 24.08.2009
Asi se protector nikomu nelíbil, když nepíšete.. Jel by někdo zítra na lokalitu nebo odpo na Ralsko?

Od:repri Web:neuveden Datum:15:15 24.08.2009
tyvoéé oni tu ovsi sezrali

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:13:45 24.08.2009
http://collector.rajce.idnes.cz/Protector2009/#album

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:25 24.08.2009
Fotky z Protectoru...

http://oda965.rajce.idnes.cz/23.8.2009_Protector_-_verejne_fotky/

http://milisino.rajce.idnes.cz/Protector_VI/

Průběžně budu aktualizovat, až na nějaké narazím...

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:15:07 23.08.2009
PROTECTOR - brutál akce... Soft nemusí být vždy jen vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a MÁM.. Ale taky prohledávání vesnic, zatýkání, kontrola hranice atd.. Myslim, že se to povedlo. Jen tři hodiny spánku za tři dny je mazec, nemluvě o šesti hodinách sezení v zákopu v uplný tmě.. Za třidny jen jeden kontakt, ale bohužel neúspěšný pro nás Jinak pecka... Jdu spát, ozvu se tak za tejden, až se probudim.. Pak dám fotky našeho zákopu na web. Hihi. Mír

4 Repri.. Taky jsem něco našel. Na annonci za 14.. PicZ

Od:Buldog Web:skulls-airsoft.webnode.cz Datum:12:01 11.08.2009
Zdravím kluci děkuji za sobotní hru s vámi na vašem území bylo to super a rádi zase přijedem na vaše pozvání jsme mobilní takže neni problém kdykoli přiject tak softu zdar až budete mít zase nějkakou akci tak se ozvěte dík a zase naviděnou

Od:colinko Web:neuveden Datum:16:23 07.08.2009
zdar kluci tak uz sem raedy trwalo to dlouho co ale ted budu aktivni jak nigdy predtim tak mi negdo napiste gdy je fight sobotu bych dal ale du dneska na nocni takze az na wecir jo a reknete mi gdo ma moje baterky pic a dik a ozwete se mi tesim se na fight colinko

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:40 05.08.2009
Dneska good work. Thanx Zdendovi, že nám to postavil...

Od:petr Web:www.airsoftceskalipa.webnode.cz Datum:17:04 02.08.2009
cau meli byjsme zajem si svama zahrat napistenam jestli mate cas

Od:Felis Web:www.commandosgroup.kx.cz Datum:11:31 01.08.2009
Zdar lidi. Zabloudil jsem na tenhle web. pěkné. klobouk dolů . jediný co mně zarazilo, airsoft vznikl ve skotsku, ne v japonsku... snad se někdy potkáme a zapaříme
softu zdar

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:15:44 30.07.2009
Né asi.. Málo, noo...

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:08:44 30.07.2009
For Simir -Malo husty fotky , thank you Dangerita.

Od:Bury Web:neuveden Datum:12:47 12.07.2009
www.bedimex.eu
Zdravím pánové, navštivte tuto stránku a kdyby tam někdo něco chtlěl stačí říct(suchý zipy,porpuhy,spony,reflex pásky,karabinky atp)

Od:Army Web:neuveden Datum:12:54 30.06.2009
na hady ssssssssssssssssssserte,ssssssssssssssspisssssssssss bacha na buchchchchchchchchchchchnyyyyyK ty sobote se jeste vyjadrim,asi nebudu moc,kvuli litani v pha a nedostatku financito vite 5 dni pred vejplatou je zlostpeace...

Od:REPRI Web:SKWAT Datum:20:07 29.06.2009
nazdar sulini tak jak je?tetka mam dva vejkendy zasebou zabity a pristi celej tejden odpoledni!!S CASEM NA SOFT NA TOM MOC DOBRE NEJSEM,...ale hned po pristim vejkendu si udelam konecne nejakej cas..ty prachy dam kdykoliv.tak peace a bacha na upal a na hady sssssssssssssssss na lokalite jich je jako hovado!!!sssssssssssssssssssssssssssssssss

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:22:21 25.06.2009
4 Bury.. Všechno nej ty čendo..

Od:Cigi Army Web:skwat.cz Datum:11:06 25.06.2009
4 SIMIR:Hej normalne vcera si Beny malem ustrik kdyz jsem ukazoval osvetlovac :-D jinak ozareno asi tak 2 km luk takze to muselo byt videt az na hlavniPeace

Od:anonym Web:Skwat Datum:21:32 11.06.2009
Zdarec Skwaterci.!Nebudete verit ale uz mam netB-)Sice jen v mobilu ale aspon neco.Co jsem se docetl tak v nedeli se chysta akcicka?Pokud se zadari tak se objevim.Jo uz mam konecne auticko(pojizdny)

Od:ballrok Web:neuveden Datum:09:21 11.06.2009
Čus, udělal jsem wallpaper skwat (1280x800px), tak komu se líbí, může si ozdobit plochu. Nejsem zrovna invenční co se týče nápisů, tak jsem to udělal podle Acmeho.
http://img196.imageshack.us/i/skwat2.jpg/
http://img268.imageshack.us/i/skwat21.jpg/

Od:cudlla Web:neuveden Datum:05:58 08.06.2009
Nazdar, je mi lito ze jsem se ted nemohl ucastnit, pozitri odjizdim do pryc a budu se vracet az na zacatku cervence. Jak mile prijedu, budu mit tri dny volno a pak cely cervenec makam. Posledni tri tydny pro me mely nejvyssi prioritu skola a zena. Vcera jsem cely den sedel zavrenej doma sprtal se. Snad mi odpustite. Takze vam preju vitezstvi na kazdy fronte a MIR!!

Od:Bury Web:neuveden Datum:18:57 17.05.2009
pár foteček z akce
http://kenjee.rajce.idnes.cz/16.5.2008_Freedom_City/

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:08:23 17.05.2009
Včera nic moc teda... Vyjádřil jsem se k akci na fóru a i trochu rejpnul do našich kámošů...

http://as-sever.cz/viewtopic.php?f=4&t=2410

Od:Army Web:skwat.cz Datum:20:42 14.05.2009
FOR SKWAT:Moji blizci a drazi spolubojovnici.Timto textem a gestem zehnam vasim zbranim at v case tezkem a bitevnim vase hlavne spolehlive smeruji tim spravnym "Libereckym" smerem,at se muzeme zase jednou na as-sever docist,co je tym SKWAT za hovada a prosbu jednu mam,mirte na hlavy kluci,koule slecnam uz davno zmizelyMir a hezkej soft

Od:cudlla Web:neuveden Datum:18:22 11.05.2009
@Ballrok: Skvela prace!! Neco podobnyho bych si milerad dal na plochu...

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:09 10.05.2009
4 Ballrok.. Hezky ty..

Od:ballrok Web:neuveden Datum:16:54 10.05.2009
http://img17.imageshack.us/img17/6605/99145062.jpg

Od:cudlla Web:neuveden Datum:21:35 08.05.2009
Dneska naprosto kvalitne stravenej dendoufam ze brzo bude dalsi takovej na kterej se dostavim

Od:cudlla Web:neuveden Datum:20:38 04.05.2009
Hej, parneri nemaj chybsona!! aby jsme se vsici pekne zavdecili, tak poradne makat!! Rika Simir teda

Od:AcmeL Web:neuveden Datum:22:02 03.05.2009
Tak hele po treti to na tom telefonu cvakat cely nebudu.. Jsem v africe, protoze me to v evrope uz nudilo a chtel jsem zlepsit fyzicku.. No tak jsem si preplaval stredozemni more.. Je tu vedro a maj tu hnusny pivo.. Nikdo tady nehuli.. Jsem ted sam ve meste v baru a vsude kolem samej arab.. V okruhu kilometru jsem jedinej bilej asi.. Ale tak pohoda.. More je teply a plny zraloku a jelikoz jsem bez zensky, tak se mam alespon skym mazlit.. Tak piss4 my brow!!

Od:Beny Web:neuveden Datum:09:10 15.04.2009
zdravim skwat :-D VG II bylo moje prvni strileni a rikam vam hafo me to nadchlo :-D gimme fotky
zbrcka pro vsechny

Od:MaUCelKa Web:brennaforce.wgz.cz Datum:19:33 13.04.2009
Jen vás SKWAT TEAM chci potěšit tim,že moe mamka když mluví o airsoftu tak vlastně mluví o vás :D Vždycky řiká:"hele támhle de skvaťák" :D přitom to je jen ňákej soldier :D A už se moc těšim na VG III. doufam že to bude ještě letos..a pak třea i IV. měte se :O*

Od:Petr Web:GOS CHASSEURS Datum:21:29 12.04.2009
Zdar sofťáci. Díky všem a samo že i SKWATu za perfektní akci. Ano tak má vypadat dobrá airsoftová akce s rozumnýma lidma.. super zážitek, minimum problémů. Prostě náš tým (vč. mne)si akci perfektně užil. Díky všem co nám stáli jako soupeři (žlutí), byl to pěknej fight se spoustou útoků i protiútoků. Jak už bylo řečeno - škoda závěru, ale alespoň je do příště co zdokonalovat

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:15 12.04.2009
Díky všem co přijeli a těm, kteří si akci užili... Sepíšu nějaký report a pověsim na as-sever. Mír

Od:Jokerrr Web:neuveden Datum:15:34 12.04.2009
Tak VG2 perfektni. diky za organizaci a za nocleh :D s pozdravem Peacemakers Louny

Od:Army Web:www.skwat.cz Datum:13:23 12.04.2009
Zdravim SKWATADORY!!Akce se vydarila celkem vice nez slusne ne? pocasko tentokrat pralo,rachot lidi,jeste vic rachot vysypanejch kuli a srdicko airsoftovy zas po zime spokojeny Diky vsem za super akci,bylo to nejhustsi,zvlastni dik pak REPRIMU za tu telovychovnou akci po strileni na runway..priste si vem naradi a startovaci kabely Cendo...Diky vsem zucastnenym a mir s vami zabiiijaci..
For RDK:Stuuuul prostreny stuuuul....

Od:Marwin Web:neuveden Datum:12:53 12.04.2009
Díky za perfektní akcičku, počásko luxus a good organizace . Už se těšíme na další. D.W.S. Ústí n/L.

Od:Rogue1 Web:http://ghostteam.jex.cz/ Datum:11:19 12.04.2009
Ghost Team děkuje za pohodovou akci. Jen škoda toho závěru Každopádně se těšíme na další

Od:JArty Web:neuveden Datum:10:11 12.04.2009
Pak sem hoďte link na fotky z VGII ... jsem na ně zvědavej .
JInak povedená akce, skvělý počasí, slušná organizace .. paráda

Od:Dany Web:www.soabnpl.cz Datum:22:48 11.04.2009
SOA zdraví...díky za supr akci,těšíme se na další

Od:JfoxN Web:http://www.brennaforce.wgz.cz/ Datum:21:57 11.04.2009
Za BrennaForce vyřizuji díky za super hru. Softu zdar. JfoxN

Od:pačus(Rebelové) Web:www.rebel.jex.cz Datum:19:19 11.04.2009
Chci poděkovat za dobrou akci VG II.Dobře jsme si jí užily,počítejte s náma i na III.

Od:Ballrok Web:neuveden Datum:18:08 11.04.2009
Pánové, díky za super action VG II.

Od:pavel Web:neuveden Datum:20:59 06.04.2009

Od:Verca Web:neuveden Datum:11:19 25.03.2009
ahoj

Od:tyna Web:neuveden Datum:21:54 24.03.2009

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:17:07 22.03.2009
Tak schuzy na sto pro davam,pac je spousta veci k projednani.
Sobotu davam taky pac se to musi zacit hybat,a doufam ze se budete ucastnit co vnejvetsim poctu,pac uz si sebou muzete brat zeny .protoze kazda ruka dobra...peace

Od:Army Web:skwat.cz Datum:21:51 15.02.2009
4 EliOuByyy:Dobre ty kluku,to rad slysim,jen budeme muset trosku poresit datum,preci jenom mi do vseho zasahuje prace.Ale muj mail mas na nasem skwaterskem mailu(snad jsi uz simirovi psal o heslo).Jeste se v tom trochu pohrabu,nektery pasaze mi po zmenach moc nesedej,tak to doladim a potunim a pak si dame CL-Idol v kategorii duet,nebo se k nam prida i dalsi z bratru AcmylStyl a budeme se hlasit v kategorii skupiny??Tak se ozvi Slimslim a dej echo jak mas plan i ty.
For skwaters:Mir chlapci

Od:eli bejk Web:skwat.cz Datum:14:04 15.02.2009
cau skwaters, tak prcek uz mi jenom chodi a beha jak ozavod. tze uz sem mum koupil prvni pistolku nehehehe FOR army : bejcku musime se spojit a dat dohromady ten song na nahravani je vse zarizeny

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:15:58 08.01.2009
For LARRYBEE-parad,sem rad ze si to tady ocihl a ze se ti stranky libej...az budes mit chut si za fightit tak se ozvy peace

Od:LarryBee Web:neuveden Datum:15:26 08.01.2009
Hell For RDK,byl tu Larry a vypada to dosti Massacroidne,popremyslim a ia se ete vozvu,Zatal a viva the THUNDERDOME

Od:cudlla Web:neuveden Datum:19:05 04.01.2009
Tak jsem se prave podival na web a koukam pujcovna uz bezi. Text je fakt dobrej. Jen tak, abych vedel jak si skwat stoji, jsem zadal do Googlu slova >Airsoftova pujcovna< a koukam ze web Skwat.cz je na 3. miste!!! To je uplne super, a myslim ze bude lip! RESPEKT...

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:40 30.12.2008
Zdravim... Tak včera jsme byli na Sněžce, malej mazec a ještě větší zima..
Schůze bude v pátek 9.1.2009 od 20,00. Jinak od nového roku budou seznamy ohledně našich financí pouze na mailu, takže tam občas koukněte. Pokud chceme začít řešit ty nášivky (abychom je najaře už měli), tak začněte nosit money. Ale našim tempem je budem mít na jaře 2010.. Jinak díky za ty nápady a slogany na půjčovnu, fakt jich přišlo mraky.. Tak zatim picZ

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:38 28.12.2008
Dneska libovej průzkum se Skomem, Wenóšem a Radkem Landr... Ralsko je prostě hill s velkym H... Někdy tam musíme dát figt. Skály, rokle no mazec. Příště bych to zopakoval, ale s více Skwatrs... Trénink před sezónou se neztratí... Zatim čest a počítejte se schůzí nějak začátkem ledna. Mír.

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:19:37 07.12.2008
Vcera parada,vsem z ucastnenim dikec

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:11:53 07.12.2008
Včera jsme byli (Acme, RDK, Tazy, já, Wénoš, BiGin) udělat ten grafit... Pokud se to povede, bude v banneru, jinak fotku dám pak normálně do fotogalerie. Jinak zápis ze schůze dáme se Skomem nějak dokupy a pak bude ve skwat sekci spolu se seznamy... Zatim čest

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:10:27 24.11.2008
4 ALL.. Děkujeme za kladné hodnocení akce, bylo to OK, ale některé věci mohli býti lepší... Aspoň máme do příště co vylepšovat.
4 SKWATRS.. Bude potřeba uspořádat opět schůzi. Co třeba pátek 5.11.2008? Zatím jen orientačně, podle většiny se kdyžtak termín upraví... Napíšu to i do úvodu. Zatim čest

Od:Marwin Web:neuveden Datum:08:45 24.11.2008
Zdravim a za celí team Džihád děkuji Skwaťákům za povedenou akcičku. Občas to sice vypadalo že se žlutým moc útočit nechce, ale nakonec se to rozhejbalo a poslední přestřelka u rybníka byla hodně zajímavá.
Těšíme se na další akcičku, čágo Marwin

Od:SkOM Web:skwat.cz Datum:17:16 23.11.2008
4 SKWATRS:
vděk těm co dorazili a tým svůj podpořili těm co se vymluvili svěrače ze sněhu polevili dělám si prdelky..prostě ten sníh byl něco o level víc a i když tam byl sem tam problém na první akci bych dal regulérních 80% jako hodnocení akce!! mír a softu zdar
P.S.: skom´s experiences se pokusím rychle zaktualizovat abychom mohli akci dále propagovat!!!

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:12:04 23.11.2008
4 Venca.. Odkaz na fota (od nás) máš hned v úvodu, nebo na as-sever... Jsme rádi, že se líbila, určitě jsme se poučili a příště to bude ještě lepší...

Od:Venca Web:neuveden Datum:12:01 23.11.2008
Zdravim všechny SKWATaky včerejší akce byla moc fajn i ten sníh k tomu přispěl a na jednu z vašich prvních akcí byla fakt povedená jen se chci zeptat jestli budou někde k nalezení všechny ty fotky co se včera nadělaly?

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:09:11 23.11.2008
4 Orell... Vždy se někdo najde, ale to nebyl rozhodně můj případ... Dostal jsem hit v poslední fázi hry přímo mezi brejle a klobouk a byla to taková bomba, že tam mam bouli ještě teď..
4 Pájinka.. Děkujem za chválu, ale některé věci mohli být lepší. Alespoň si z toho vezmem ponaučení..
4 Hunter.. Napiš to kdyžtak na as-sever, registrace je tam za pár vteřin a chodí tam téměř všichni.. Zatim mír

Od:HunteR Web:http://www.brennaforce.wgz.cz/ Datum:20:06 22.11.2008
Jestli se tu mrknou ti dva výsadkáři z Ústí, co jsem je vezl do Mimoně,nebo jejich parťáci z teamu,tak ať na sebe nechají kontakt, nejlíp na stránkách týmu Brenna Force ve vzkazech, nechali u mě v autě kulichy (2 kusy) a brejle (1 kus), pošlu jim to kdyžtak v balíku poštou HunteR

Od:PAJIKA Web:neuveden Datum:19:24 22.11.2008
4SKWAT:díky mooc za bezva hru!!sice snih byl studenej ae POBAVILA SEM SE S VASEMA KOMENTAREMAurcite se tesim na dalsi akcičkudoufam ze uvidime v co nejblizsi dobeTAK ESTE JEDNOU MOC VAM VSEM DEKUJU!MOC SE TO VYDARILO I KDYZ PRIJELA POLOVVINA LIDIzdravim z teamu BRENA FORCE

Od:orell Web:asmb.wz.cz Datum:19:21 22.11.2008
Díky za první sněhovou bitvu gangu (22.11.08)
Dobrá organizace i provedení, jste dobří. I když někteří hráči na této akci s páskami červenými byli nesmrtelní.
Těším se na další akci s vámi.
orell

Od:Army Web:neuveden Datum:18:36 22.11.2008
Miiiir...Fight krutej jak pracokliprahovadisuperlibovecjen jsem myslel,ze doma pri sundavani steelu jsem tam nechal i nohy
Dik vsem za boj a snih tomu dodal spravnou atmosferu..Vietnam v prosinci jak hovado
For Simir:Kamo diky,ja je furt nekde nechavam,naposledy mi je dneska dovez RDK cháá
Tak mir a jeste jednou diky

Od:JfoxN Web:http://www.brennaforce.wgz.cz/ Datum:17:50 22.11.2008
Za Brenna Force děkujem za hru, ten sníh nakonec nebyl tak špatnej a kvéry v pohodě vydržely.
Mír s Váma. JfoxN

Od:Simir Web:skwa.cz Datum:17:43 22.11.2008
4 SKWATRS... Díky že jste dorazili a nevzdali to. Myslim, že tem sníh byl PECKOVEJ a fotečky budou libový...
4 RDK... Plachty ti hodim v týdnu do CL.
4 ARMY... Máš u mě rukavice, dal jsem ti je aspoň usušit.
4 PUNK... Měli jste dorazit, bylo to libový a hlavně nás neměl kdo točit.
4 PETRA... Díky za tvůj čas a obětavost, snad to neodmarodíš...
4 WLASTA... Dnes jsi dostal poslední šanci a nevyužil jsi jí, takže bohužel "PÁPÁ".
4 ALL... Díky, že jste dorazili.

Od:Foxik Web:http://www.brennaforce.wgz.cz/ Datum:19:46 09.11.2008
Chlapi díky za sobotní fight, CQB ve škole a v kině
bylo supr. Těšíme se na Válku Gangů. Mír a softu
zdar přeje za Brenna Force Sgt. Foxik.

Od:Army Web:skwat.cz Datum:11:08 09.11.2008
TY kraso vidite to pocadi dneska????Vcera takovej shit na strileni a chcanec a ted se ta svine kulata muze pretrhnout

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:09:07 07.11.2008
Poslední věc, kterou dodám k Návštěvníkovi a Nástrojníkovi... Po akci black storm jsme byli jako poslední u toho baráku u hangáru, týpek nám tam ukazovalRPGčko, klidně si to ověř, jestli ho znáš. Tudíž jsme šli jako poslední a před námi šli všichni ostatní. Takže příště klid a pokud s námi budeš mít konflikt, chytni nás za ruku a řekni to do očí. Nějaký spekulace o měsíc později si nech... FOA.

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:16:31 25.10.2008
AKCE BLACK STORM... Obešli jsme celé letiště dokola (cca 8km) a narazili pouze na 5 nepřátel... Teroristé se zacampili uplně jinde, než měli určeno... Jinak to byl spíš turisťák, nakonec ale s fightovou tečkou...
4 SKWATRS.. Na příští si od vás vyberu money za dnešní pyra.. PeacE

Od:colinnn Web:neuveden Datum:22:01 19.10.2008
heejjjj dobrej fight wy goauldi wladce posledny soustawy se klepal pred nami skoda jen zaseklyho mistaa ale jinakk fajnn mir swama i semno

Od:eli big Web:www.skwat.cz Datum:20:21 18.10.2008
sem rad, ze sem svuj svatek stravil svami, mili skwateri, na bigcombatu! ohromna smrst kuli, bylo to jak kulickovej goauldi mejdan. mraky narvanejch capku v maskacich, co na sebe rvou dem!dem! a pak vidis jak se vsichni obracej protoze o me nevedeli hehehehe

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:19:16 18.10.2008
Dneska ten BIG COMBAT byla sypačka jak prasopes, někdy to vypadalo spíš jako jatka. Každopádně nejvíc kulí, co jsem kdy za soft vysypal a po 50-ti zářezech na pažbě už to nemělo cenu počítat..:-o
4 SKWATRS.. Rád jsem s vámi držel přední linii ve čtyřiadvacítce!! Ukázali jsme jim zač je toho Goauldskej loket!! Tým fungoval jako jedno tělo, bylo to OK. Jen ty baterky to moc nepobíraly..

Od:Franta Web:www.skwat.cz Datum:09:12 10.10.2008
Zdar chlapi SKWATerský. Sorry jsem neschopnej se účastnit fightů. Zasáhla mě vleklá finanční krize a tudíž i nálada je v prdeli. O fotbalu ani nemluvě. Ale koukám, že vás na BC jede dost, tak vám určo stejně nebudu chybět zdar.

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:17:41 06.10.2008
for pája: děkujeme za pochvalu..ale konkrétně já vůbec nevím o koho jde nebo by mělo jít
for TAZY: nejtvrdší na první pokus..moc se mi to líbí..na ten song mám moc vřelé vzpomínky(a taky na jednu slečnu co tam byla se mnou když ten song hrál
for SKWAT: na BC bych jel!!snad se mi tam nic nevloudí...mír a softu zdar

Od:PAJIKA Web:neuveden Datum:16:18 01.10.2008
ČIK SKWATaci!!Jéé Vy to u máte ae heský!!Moc se mi to tu líbí,ráda se k Vám koukám fagt POCHVALA!!Doufám že se někdy poznáme na nějaký akciče!A EŠTĚ JEDNOU MÁTE TO TU FAGT MOC HESKÝ I TY FOTKY!!pochvala SIMÍROVItak čuzz a softu zdarPája

Od:Stoupa ABC Web:http://www.abc-brno.net Datum:14:32 30.09.2008
zajimavé a dobře řešeno gratuluji k poctu návštěv nám jede veb cca 3a pul měsice a taky to jde držte se a třeba se někde potkáme softu zdar

Od:repri Web:www.skwat.cz Datum:21:05 28.09.2008
prelozte nekdo co sem pisou ty germanivubec nevim!!

Od:C.O.F e.V Web:http://www.combatoutlawsfranken.de Datum:14:25 28.09.2008
Hello SKWAT Team,

Gratulations with the very nice site , was a pleasure to look around on your site.maybe we meet eachother on a OP somewhere in Europe, will be nice when you in the meantime visit our site

Best regards C.O.F e.V Team from Germany

http://www.combatoutlawsfranken.de

Od:zdenda Web:neuveden Datum:02:42 27.09.2008
cau vojaci, zdravim z Philadelphie, reknu vam vsechny americky mesta sou stejny, par mrakodrapu v centru, okolo mraky rodinnejch baraku na predmesti a jinak kdyby neexistovaly outlety a zabavni parky tak se tady z toho vopicham. Dneska sme skoncili praci, odevzdali auta a zejtra letime machat zadky do more na floridu. Jaman

Od:repri Web:www.skwat.cz Datum:21:12 26.09.2008
cus skwat....prave jsem prisel z kina.z filmu TOBRUK..mozna ste o tom slyseli mozna ne,,jen vam to chci doporocit!!!!novej ceskej valecnej film z 2svetove...mazec,,fakt se jim to povedlo!!

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:13:25 25.09.2008

Od:DeserTTeam Web:www.desertteam.estranky.cz Datum:15:24 21.09.2008
Ahoj,
zveme vás na v pořadí třetí ročník akce Big Combat letos je to v termínu 18.10. opět v prostoru Boží Dar v Milovicích. Více informací na www.desertteam.estranky.cz
S pozdravem Desert Team

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:06:55 15.09.2008
koukam ze je to tady nejake zamrzle,co je svama skwotaci?Protektor dopadl vcelku fajn,jen sme zas nasmajdali spoustu a spoustu kilometru..ale pohoda.Peace vi čendove

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:17:46 10.09.2008
4 SKWAT... Tak je ze mě ING píčooooooooooooo..

Od:JfoxN Web:www.brennaforce.wgz.cz Datum:09:27 05.09.2008
Zdar chlapi, vzhledem k Tomu že to na Vaše bojiště máme co by AEG dostřelilo, tak by jsme se moc rádi zapojily do nějakých přestřelek. Je nás zatím 5 a jsme mobilní. Zatim Čau. JfoxN

Od:zdenal Web:neuveden Datum:04:45 05.09.2008
amerika rovna se satan cerny chlupaty smradlavy, ale maj tu levny vsechno.

Od:Zdenal Web:neuveden Datum:04:44 05.09.2008
Zdarec vojaci, zdravim vas z americkyho kontinentu. Mam dneska 4.den po zanetu zubu, to byl peknej vomrd, tohle slovo pripomina hypermarket kam jezdime nakupovat, jmenuje se wall mart a vsichni to vyslovujou proste wuomrd. Tak strilejte a hlavne se nezabijte. Jaman

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:06:39 01.09.2008
zdarek demonı posılam pozdrav ze slunıho Turecka,koukam ze se to tadz porad moc nehejbe,pockejte az dorazım,to bude pohlavku.Ste docela cendove ze ste nejelı na tu nocnı akcı,a ten turnaj to je takz docela skoda,no nıc snad prıstı rok.Ve stredu rano bzch mel prıfrcet tak doufam ze o vykendu bude nejaka akcıcka,rad bzch provetral svou pusınku.For sımıros-co to je stım nasım tymem,to je docela tragedıe co?Jo mzslıs ze kdzbzch se tı v tzdnu ozval ze bzch sı mohl sjet pro tı trıka jestlı uz teda sou?Jo hele mam ted skvelz maskovanı do tmy sem cernej jak bota uz se cıtım jak turek,jen sem sı vcera prochu prısmach stehynka,no jo no ono nestacı mazat jen slıvovıcı a jeste ke vsemu zevnıtr.Vsechnz vas pozdravuje Bıg nega,peace peace

Od:Army Web:neuveden Datum:14:05 07.08.2008
for Repri:My ne,Skom jo

Od:repri Web:skwat Datum:12:19 07.08.2008
cus hele nechapu to vase dustojnictvo,,myslel jsem ze na tohle nehrajem ale kdyz vam to dela dobre budis,,,

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:07:24 06.08.2008
4SKWAT: nechápu že vás baví, že se musíme skoro doprošovat...ste horší než ženský co jim ji třínácttakže kdo to nebude nějak víc řešit může začít vracet nášivky..tak nebuďte hovada a rozjeďte to! Skok@Skom - důstojnictvo

Od:Wenóš Web:neuveden Datum:11:57 30.07.2008
Mír skwateři určitě souhlasim s těma pistolkama bude to zas něco jinýho..a co třeba v neděli nešel byste někdo zafightit??myslim pravě jen s manualamatak se vyjádřete dyžtak..zatim MÍR!!!

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:08:44 28.07.2008
4 SKWAT: celá nálada zdá se poněkud dekadentní býti..ten úpadek sálá z mnoha zdrojů a je to víc než jen škoda! koukám že PIŠKOT(PEPEK) se už ozval!gun má a chtěl by hrát..tak sem mu řekl co říkáme všem..prostě jezdi a uvidíš jestli tě to bude bavit!!!
a k simirovu návrhu...manuálku (pistoli) by měl mít každý..je to zábava a návrat trochu k oldschoolu protože ať chcete nebo ne je pravda že čím lepší gun tím menší bojeschopnost(aspoň u většiny-u kalibrů typu SKOK@SKOM,RDK ...to neplatí mír a softu zdar

Od:Simir Web:skwat.cz Datum:20:58 25.07.2008
4 SKWAT... Měli bychom mít všichni aspoň jednu natahovačku, páč je zbytečný tahat elektriky v pár lidech... Stačí něco malýho od marui, pohybuje se to kolem pětikila... Zachvíli z těch elektrik všichni zmagoříme... Každej chce tuning, pořádnou baterku atd... Jenže čim víc to střílí, tím je člověk víc zalezlej...Z-( Takhle bychom mohli zase chodit hrát do nějakýho baráku a nebát se, že člověk příjde o xicht a hlavně by to byly fighty jako za mladejch let..

Od:Bombr Web:neuveden Datum:21:02 01.07.2008
Specialni brigada zve na akci viz. http://airsoftakce.hustej.net/

Od:anonym Web:neuveden Datum:10:46 19.06.2008
for REPRI: sulini si rikej doma...tady sme vsichni curaci (big)

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:10:44 19.06.2008
for SKWAT: dustojnik RDK ma pravdu koukejte se ozvat!!cendove!!a taky nezapomente nosit prachy za trika a nasivky co si kdo objednal..seznami sou na webu!!jinak k fightu jel bych ale max na dopol a to bych musel mit auto..pac sem slibil rodicum brigadu na srubu ve struznici!!jinak softu zdar!

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:22:27 16.06.2008
for SKWAT: ze schuze vzesel novy samozvany dustojnik ACME!

Od:GEJZA Web:neuveden Datum:08:10 05.06.2008
Krásný den vinčuju...já teď budu zadřen, zasejc mám v kelu gun...zvuk jak když neumíš řadit a spočítáš zuby na převodovce, pak nic, jen nadávky a klení z mých úst řinuly se jak průjem...,účast příští tejden na schůzi potvrzuju

Od:SKOM Web:skwat.cz Datum:17:55 22.05.2008
mir
TYME, z duvodu zhorsene vnitrotymove komunikace a z duvodu cervna nabiteho akcemi se turnaj bude konat v zari...14.9.08 takze mate tri mesice abyste si to domluvili se zenami detmi rodici ci v praci!!!za samozvane dustojniky zapsal SKOM

Od:Marcus Web:http://www.10thmountain.wz.cz/ Datum:18:58 10.05.2008
čau skwoteři tak vám sem dávám odkaz na náš web dík za dnešní hru nandali jsme jim to

Od:acmer Web:neuveden Datum:10:07 07.05.2008
na zaklade ostreho vybidnuti samozvaneho dustojnika teamu skwat jsem povinen oznamit ze jsem si zapis precetl a shledal jsem situaci za me jiz znamou. Dale je mou povinosti oznamit ze na akci v sobotu nejedu, jelikoz jsem ta radix a inside kru tour po ceske republice. diky cau

Od:tomba Web:www.eagleguns.cz/sau Datum:22:26 04.05.2008
S.A.U. děkuje za pozdrav a také se těšíme na další akci. Zrovna probíhají závěrečné práce na shopu, otevírat by se mělo do dvou týdnů. Bylo by možné u Vás na webu umístit banner? Zatím, t.

Od:1pifko Web:http://www.headhunters-praha.net/ Datum:15:38 25.03.2008
nice web
Praha zdraví Lípu

Od:ARMY Web:neuveden Datum:20:53 24.03.2008
ELI gratulace nejvetsi ty bejku:-D tak at je to zdravy a stastnymir

Od:Simir Web:skwat Datum:10:26 24.03.2008
Gratulace..

Od:elien Web:neuveden Datum:19:29 23.03.2008
tak je to tu Elias Sak 4,09kg 53cm kolem 16:00 23.3.08

Od:eli man Web:neuveden Datum:15:48 18.03.2008
jo este sem si zalozil toho klokana skype tze nevim cislo kazdopadne muj ucet je "sackovi1"

Od:msuli Web:http://ravenwood.7x.cz Datum:18:16 09.03.2008
zdravím pánové
tady máte ten odkaz na fotky z FA
http://msuli.rajce.idnes.cz/Frozen_airport_1.3.08/
teda pokud ste je už viděli tak nic no, ale v sobotu sme o nich mluvili ;)

Od:DeeDee Web:http://cl-legie.tym.cz Datum:18:27 08.03.2008
zdravim, tady je web nasi grupy....porad se na nem maka, ale kontakty tam uz jsou.

Od:Rommel Web:www.wikingove.com Datum:20:47 06.03.2008
Pěknej report RDK.Jak už se stává zvykem když se hnem na akci tak máme proti sobě krutou přesilu,ale protivník toho jaksi nedokázal využít,jenom po lesích sme naráz zastavili postup asi 12-ti členné skupiny a potom sme tam honily zbytky.Jako by si nekryli záda.Každopádně se nám s vámi s Briťákama a 95-kama hrálo supr.Myslim,že i ta komunikace byla dobrá.Příští akci zdar

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:14:27 05.03.2008
Zdarek demoni,skoda ze ste nebyli v sobotu.den teda nezacinal nejlepe,uz od doby co sem vstal sem pozoroval brutalni vychrici a maximalni chcanec,az sem si v nejakych okamzikach rikal ze to vzdam... no nic nevzdal a asi pul hodiny pred odjezdem se zacalo vyjasnovat a ustalil se i vitr,coz byla parada.Tak sem nevahal, naskocil do auta a jel nalozit punkyho a Repraka,punky mel chvili spozdeni jelikos doma v sedm rano omylem odpaloval naloze a pokousel se vzbudit ostatni najemniky,cos se mu taky povedlo.No nic prijel se vsema prstama!po prijezdu do mimone,sme se jeste rozhodli ze nakoupime nejakej proviat.jen co sme otevreli dvere tak se brutalne rozprselo,parada na soft!Sraz byl u jidelny,dorazime a na miste uz se zbroji tak 30-40 tipku z cehos sme meli obrovskou radost,kterou nam v zapeti zkazily blesky a hromy.tak sme cekali v aute az se to trochu uklidni,uklidnilo tak sme se sli domluvit s britama jak a co.Oni chtely do uklidneni pocasi mastit ve 40 lidech v ty, placce u jidelny cos sme zavrhli,jelikos to bylo zbytecny plejtvani munice.Tak sme vyrazily do tech dvou prekladis,kde sme narazily na dalsi bandu softaku.ty sme navedli k jidelne,a sli sme dat dva fightiky na rozhejbani.rozhejbano a pripraveno na poradnej mazec,pocasko taky v pohode tak sme vyrazily za zbytkem.Ti byli prave na odchodu k tem 2 budovam s kominem kousek za nemocnici.tam se to rozhazelo a po nejaky dobe to zacalo,celkem sem si zastrilel,po restartu co sem to koupil s po za rohu sem se s reprakem vratil na misto cinu a plni odhodlani sme zacali tlacit na barak,jen nam tak vadil v rozletu sniper na protejsi budove,cekal sem cekal a v nejlepsi chvily co se tam sniper schovaval a konecne vystrcil hlavu sem nevahal,vyskocil a poslal sem mu tam brutal davku,tipek zahlasil zvedl ruce a mi se rozebehli ke dverim,parkrat sme strelily a uz sme drzeli pozice a cekali na posily.ve finale sme zjistily ze tipkove co byli na druhy strane sou snama,to sme zjistily az kdyz sme vysipali zasobaky,neva i to se stava, vzali sme vlajku a bylo.Prvni fight celkem usel.po pauze na zraso pribehl punkyho bratr vyplasenej a nejvic narvanej,plnej sebevedomi.Ze u tecek ceka 40 lidi ktery nas hodlaj strasne vystrilet a ze se mame jit zakempit a ze nas napadnou,behem 10 min,no cekame cekame porad cekame a nic...jak jinak.Po nejakych dohadech po pul hodine dorazily,tak se to trosku s organizovalo,vylepily se pasky a hra zacala.Tipkove porad obyhali budovu nejvic hrotily strategii a porad nic reprak usinal, Punky balil a ja pokuroval cigarka.Sem tam nejakej mensi kontak,ale po prvim nakouknuti do nasi barikady tipkove zjistily ze to tudy nepujde a uz to neskousely.Nejvetsi mace byli z leva z hlavnich dveri,parkrat se dostaly az za barikady,odkud sme je rychle zas vyhnaly.Nejvic me udivovalo,ze kdyz sem nakouk z okna tak se tam pokazde nekdo snazil plazit po rohu baraku,dostal davku a behem pul minuty uz stal ve dverich a snazil se dobyvat dal,no neva dostal dalsi.tyhle situace se tam odehravali vyckrat,ale to je porad dokola.Po hodine hry nas uz nemel skoro kdo dobyvat,jenz vecne stali na pointu,tak se to ukoncilo a mi se zacaly balit dom.Taky bylo uz pul paty a mi byli docela death,jak jinak SKWAT vi jak to myslim...Co na zaver,nejlepsi co se ten den stalo,byla zkouzka Punkyho dymovnice na vlasec ,ktera funguje opravdu suprove,hned sme ji nastrazily pred vlajku do dveri.Vsechny sme upozornily a zduraznily ze tohle kridlo a vchod mame maximalne pod kontrolou,nevydrzelo to ani 5 minut a uz tam byla prvni kontrola.Vsechni to prekrocily az na tak 8 tipa co tam dorazil!Jeste se ho ptame "je tam ten vlasec,vis to????" odpoved"jo jasne" na to po 5 sekundach ji prosel,no nechapali sme nic,vypadalo to jak kdyby chtel vydet jak to funguje.hruza.Tak takle vypadala minula sobota ,ja osobne sem si to celkem uzil,tak uz se tesim na dalsi akci a doufam ze SKWAT bude mit lepsi zastoupeni...Peace a softu ZDAREK

Od:Bury Web:www.airsoft.thecrims.cz Datum:10:57 03.03.2008
borci čučajte na to další fotky z IRAQE
http://pacus1.rajce.idnes.cz/IRAQE_treti_sada/#P1010176.JPG

Od:pacus1 Web:rebel.wgz.cz Datum:18:30 27.02.2008
zdravim máte dobrý stránky.Dík za akci 9.2. teprva jsem se dostal k tomu abych napsal docela vydařená akce užili jsme si to za REBEL pačus

Od:Rommel Web:wikingove.com Datum:14:44 11.02.2008
http://rommel.rajce.idnes.cz/Iraqe-Mimon/
Je to nesestřihané,prostě surové foto z akce.Před ukládáním na stránky je dávám do fóra.Jinak souhlasim s odkazem a výzvu budu opětovat.

Od:Rommel Web:www.wikingove.com Datum:04:19 11.02.2008
zdravim zde všechny co byly na té akci,Akce byla vydařená až na výjimky.Byla by jinak nuda kdyby alespoň někdo nepřiznal.fotky máme pokud má někdo zájem tak jsou na našem fóru v "proběhlé akce".Za N.B.D.WIKING Rommel

Od:Simir Web:www.skwat.cz Datum:09:45 10.02.2008
Jj, včera to bylo celkem vpohodě a myslim že s Ronem jsme to celkem ukočírovali.. S těma foktama mam stejný dotaz, protože já mám tak 10 max.. Musíme sehnat ty týmy, co měli svoje fotografy a pořešit to. Zatím čuz..

Od:Peters Web:www.ussm.wz.cz Datum:09:23 10.02.2008
čuss lidi dobrá akce líbila se mi a chci se zeptat kdy budou fotky díky

Od:Bury Web:www.airsoft.thecrims.cz Datum:07:56 10.02.2008
Čusec velmi vydařená akceaž na ty zmr... co nepřiznávali

Od:eli becko Web:neuveden Datum:17:20 04.02.2008
jj chrastava byla supr

Od:Skom - Otas Web:neuveden Datum:16:59 04.02.2008
for RDK: hochu tahle hlaska me srazila ze zidle a ja shodil malem i monitorto bylo jak na detskym tabore!Kde 14 letej velitel rval na svou 12letou skupinu,po zuby ozbrojenich a plne odhodlanich robotu zabijaku.

Od:Hangman Web:neuveden Datum:11:53 03.02.2008
Re:RDK ale tak lekci strejckovi samovi jsme dali, a Ardeny jsme taky prelzili to je hlavni bejt to v lete tak by to bylo lepsi protoze by jsi se mohl vsude krasne plazit a nefoukal by vitr... ale zase by si dostal vlka kuli vedru ... co je horsi ? :D

Od:RDK Web:www.skwat.cz Datum:10:14 03.02.2008
Tak sme vcera absolovali Ardeni,ja osobne sem si to vubec neuzil,az na nejake svetle chvile.On uz ten zacatek byl dost divni,kdyz nam rekly ze se ktomu mistu neda zajet autem,no nic rikali sme si,coz nas po chvily preslo,kdyz sme zistily ze to bude nekolika kilometrovej pochod.Tak sme prosli cele mesto ,jak na nejvetsich manevrech.Pak sme se dostali pred brutalni kopec,ktery mel tak dva kilaky a sklon v nejakych mistech snad az80 stupnu,vedle ktereho o kus dal vedla betonova cesta az na horu,cos sme si rvali vlasi pri ceste na zpet.No nic kluci nam asi chtely udelat rozcvicku,dekujem!!!!!!!!Misto na hrani,supr.Jen skoda ze to zjedni strani kopce tak silne foukalo ze se k nepritely ani nedalo dostrelit!Bylo to nejak divne vymysleni,mrtrvoliste byli nejake 2 kilaky od sebe a tam chteli abysme hodimu cekali,nakonec po teskym ukecavanim to stahli na45 min,hi hi to fakt pomohlo.Jeste sem nejak nepochopil kolamboranti!Ktery byli proti nam a najednou byli snami,to sme zjistily az kdyz sme na sebe narazily v lese a postrileli se!Proste supr propracovani.Takze si to vsichni umite pestavit,jak to tam tak zhruba probihalo....Jinak to misto kde se hralo je fakt pekelni!Peace,a priste radci v Ralsku,tam alespon jezdej sami plnoleti,tady to bylo jak na detskym tabore!Kde 14 letej velitel rval na svou 12letou skupinu,po zuby ozbrojenich a plne odhodlanich robotu zabijaku.

Od:maslo Web:neuveden Datum:20:00 31.01.2008
Čau Simíre a vOto zdraví Vás ..........šéf.
Dobrý.Co dodat.Čau

Od:Army Web:neuveden Datum:14:39 24.01.2008
Ty vole to tady procitam uz tak 15 minut a stale nechapu co se to tady sakra deje???????!!!!!Co to je za slovnik lsangovej nechapu niceho nic
Jinak akce me tak uchvatila ze jsem doma lezel skoro se 40° v chripce ale good!!!!!

Od:acme Web:neuveden Datum:10:06 24.01.2008
ja bych vylepsil hlavne guny!! hehe web je dobrej.. nepotrebuje vylepseni!! ale ty guny!! ty jooo!! hehe

Od:DeeDee Web:neuveden Datum:20:09 20.01.2008
zdar lidi, diky za sobotni akci. Bylo to supr. A ted bych vas chtel poprosit o poslani fotek...od nas mel fotak jen Martin a tomy chciply baterky. muj mail je michalek@ralsko.net Diky moc

Od:Michal Web:601.xf.cz Datum:13:22 17.01.2008
čus lidi, doufám že někdy dáme match. Máme to k sobě kousek, tak proč ne? Jinak pěkný stránky

Od:MojoMp5Rukolama Web:neuveden Datum:10:06 17.01.2008
Mir,zatim se mi to libi!Ale kdyby byl od jara nekde nejakejkalendař akcí atd. tak by to bylo good....jinak design j e taky dobrej-přimo uměrnej což je taky super....jo a kdyby nekdo měl prachy na to podplatit Mišu Dolinovou aby hlasila jen počasí nad 15 stupnu tak naváhejte

Od:Gery Web:www.navyseal.cz Datum:12:30 14.01.2008
Zdarec pánové,
díky za kontaktování, určitě se ozvem, jinak loni jsme jezdili o sobotách na manévry do Varnsdorfu se SF.

Od:Sgt. Harry S. S Web:www.sas-squadron.xf.cz Datum:10:51 07.01.2008
Zdravim, reaguji na váš přízpěvek u nás v knize. Do Ralska na akce jezdíme, dostat se tam pro nás není problém, tak když by byla nějaká akcička můžeme se domluvit

Sgt. Harry S. Smith, 22nd SAS Rgt. A Sqn. "Air Troop", CO, Fox., Charlie

Od:fe2dy Web:neuveden Datum:15:57 06.01.2008
OK,jen ty fotečky....

Od:Simir Web:www.skwat.cz Datum:09:45 06.01.2008
No tak to budeš muset někdy přijet a něco nafotit...

Od:danger Web:www.dangerita.net Datum:09:25 06.01.2008
chtelo by to nejake fotecky

Od:Simir Web:www.skwat.cz Datum:19:58 05.01.2008
Zkouška, zkouška... Sem můžete psát připomínky, námitky atd na tenhle web...