SKWAT vs. Aliance

SKWAT
SKWAT

SKWAT vs. ALIANCE - Hradčany 19.4.2008


Sešli jsme se v počtu sedmnáct.. Šest Skwaterů a jedenáct členů Aliance (Wikingové atd.).. Asi po půl hodině hledání muničních skladů v čele s Pankáčem :-) jsme nakonec skončili v Hradčanech poblíž letiště. Herní lokalita plná okopů, zákopů, budov a BARÁČEK v lese u Hradčan..


Na místě říkam: "Jak to rozdělíme?" "Jste snad dobrý, ne? cheap elevator shoes Jste říkali... A aliance se nedělí!" "OK, to je pravda, tak my jdeme kousek zpět po cestě, tak zaútočte... Anebo, jak chcete!"


Obsadili jsme budovu sto padesát metrů zpět po cestě.. Vyčkávali jsme.. Deset minut je i na nás dlouhá doba... Skok říká: "ZAÚTOČÍME..." Bylo to jednoduché oznámení, nebylo v tom ani pramálo otázky..


Stále bylo zataženo a kapkami studené a všudestékající vody byly větve stromů i podrost naprosto ověšeny.. Postupovali jsme svižně.. Vždy jeden kupředu, druhý vyčkával do doby, kdy se první z dvojice zastavil a držel pozici, pak pokračoval druhý kupředu.. Kontaktní vzdálenosti jsme dosáhli během chvíle..


Sečkávali jsme v hustníku mladých borovic.. Rozdělili jsme se, Simir postupoval dál ode mě, já se v poloze ležmo přeplazil několik metrů v nechutně osvěžujícím mechu a čekal jsem.. Kontakt.. Simir to zaznamenal také.. Jen se lehce pohlo pár větví naprosto nezávisle na povětrnostních podmínkách..


Simir dává znamení, že ho má , zamíří a tady máš deset kulí..Větve mens height shoes ho nezachránili.. MÁM.. Simir naznačil, kam se přesune, neviděl sem nic podezřelého, tak jsem kývnul.. Vyrazil, ale vzápětí se ozval zvuk mechaboxu a dávka mu naklepala bok.. MÁM, řekl Simir a mazal si doléčit life..


Dávkou se mi střelec odkryl a to neměl.. Já z lehu do podřepu, přesun s dávkou perlivého deště z větví, a pak dávka do člena aliance.. MÁM.. "Hele tebe už sem dostal", zařval. "Hele jsme si fakt podobní a nebyl tu sám".. Soupeř znechuceně odcházel..


Rychle nahoru na val.. Dávka přes volný prostor.. Sok uhnul, ale pohyb těla ho prozradil, měnil pozici, byl sem rychlejší a moje kule taky.. MÁM.. Pak jsem pro jistotu chtěl doplnit střelivo a mrknout se zpět na naše posty..


V tichém a svižném běhu jsem dobíjel.. Už jsem byl skoro nadohled našeho valu, když slyším rozkazy tlumené posledním kusem lesa. Pak ticho před bouří proťal výbuch a několik dávek slinuvších v jeden zlověstný zvuk..


Přidal jsem, poslední omrknutí zbraně a už jsem je měl jako na dlani.. Jeden zády krytý z části stromu na jedenácti..Druhý na třech skoro na hraně valu, chvíli jsem myslel, že je to Gejza od nás.. Ten vlevo se trochu natočil, tak to koupil dřív, druhého ve chvíli, kdy se otáčel po zvuku mé Em-čtyřky, už párala další krátká ale účinná dávka..


Pět dlouhých skoků a byl sem na hranici valu já.. Na desíti na rohu baráku dva, byl jsem spatřen, to už je zasahovaly první kuličky.. Jeden unikl, ale Pankáč ho vyřešil..


Znovu na nepřátelskou půdu, klusem tentokrát z druhé strany.. První val čistý na druhém hlídka.. Neviděl mě, takže se docela divil, když z pěti metrů úplně po jeho pravici prišly očišťující zásahy.. BOLEST OČIŠŤUJE.. MÁM.. Přesun na jeho pozici.. Dlouhá krycí palba, protože mě dostihla podpora.. RDK za mnou z leva s ním Punk z prava Eli a Simir.. Se Simirovou podporou jsme vyřešili dva na úpatí valu, Punk a RDK si vzali k vyčištění les z leva a jen jednoho nedostali.. Utekl.. Zběhl.. My zkontrolovali objekt a obsadili ho!! Mission is over..


Skwater SkoM