BATTLE OF FLAG

SKWAT
SKWAT

BATTLE OF FLAG


29. března 2008 se sešlo cca 40 softerů na Borečku.


SKWAT, 6mm a nějací kucí z Děčína se šli připravit na bránění haly, kde byla vlajka. Obsadili jsme pozice a čekali.


Já a Tazy jsme se vyškrábali do patra. Čekali jsme a čekali. Po 20 minutách čekání byl pohár trpělivosti dovršen a my se přesunuli na střechu. Sice zase trocha height increasing shoes akrobacie, ale několik zářezů na pažbě přibylo oběma. První vlna „mrtvol“ vyděsila útočníky, takže jsme museli obranu roztáhnout do okolního porostu... Začali jsme je lovit..:-)


S Tazym jsme použili strom k sestupu ze střechy, přidal se k nám Army se Simírem, kteří nám kryli záda. Společně jsme postupovali porostem. Pohyb... Tazy v předu dal signál. Zalehli jsme. Narušitelé mezi jedenáctou a jednou. Na třetí taky pohyb. To byli NAŠI, ale pro jistotu jsem k nim poslal Armyho, aby jim dal info o nepřátelích a aby nesypali do nás.


Tazy se trochu víc vysunul vpřed a nějak to koupil... Shit... Uslyšel jsem jeden výstřel a natahování závěru... Sniper. Nezbystřil mě, ale Simíra ano. Takže jsem využil toho, že mi dělá „volavku“ a přeplížil se na lepší střelecký post. Zaměřil jsem a čekal. V momentě, kdy se sniper vyklonil zpoza rohu a mířil Simírovým směrem, jsem už držel spoušť a než vystřelil, mé projektily si ho našly.


Jenže žádné „mám“ nebo „zásah“ se neozvalo a navíc stále toužil dostat Simíra. Několikrát jsem se přemístil v poloze ležmo porostem a z dobrých pozic pálil. I když replicas omega jsem viděl odrážející se kule od terče, terč opět nepřiznal. Tohle je fakt pruda..:-( Kdyby aspoň ukázal hlavu..:-)


Rozhodl jsem se přemístit k baráku. Už jsem chtěl vstát a překonat mýtinku, abych se dostal na barák, ale periferně vlevo od snipera jsem zahlédl pohyb. Počkal jsem si... Zacílil a ve vhodný okamžik stiskl spoušť. Snažili se kličkovat jako zajíci, ale zdvojené „mám“ prozradilo, že kličkovali neúspěšně...


Další pohyb za sniperem na dvanácti. Naznačil jsem to Simirovi... Potom už jsem sám přebíhal mýtinku bez stromového krytí, eM14ku posunul na záda, zacvakl zásobník do Glocka, doběhl na roh, vykouk... Pozdě... Naše podpora zprava už vše vyčistila..:-)


Role se obrátily a naše grupa mohla zahájit útok na budovu. Po signálu označující začátek hry se všichni SKWATeři plus tři další kucí hnali na hlavní budovu s vlajkou.


Útočili jsme z levé strany, kde jsme nezaznamenali žádný odpor. Simir a Wenóš se přesunuli na roh směrem k hlavnímu prostranství před budovou a začali čistit vnitřek haly. To mně a Tazymu dalo čas ke zdolání zdi na střechu.


Na střeše jsme si rozdělili pozice a čistili halu z vrchu. Pomohlo i pár explozivních a dýmavých hraček domácí výroby..:-) Co se dalo, to jsme odstranili, ale replicas breitling hlavní problém byl patro nad halou, kde bylo několik lidí.


Vyklonil jsem se ze střechy a málem hned koupil dávku do ksichtu... Shit... Oplatil jsem to lidem uvnitř dvojvýbuchem granátu a než se stihli znovu zformovat k obraně, držel jsem v ruce Glock.


V sekundě, kdy jsem hledal cíl, uviděl jsem minimálně tři možná čtyři... Mozek dal automatický impuls palci pravé ruky. Poloha dávka je u plynovky opravdu drsná záležitost. Jenže opět to byli hráči typu FANATICKÝ TERMINÁTOR, ignorující bolest a zásahy.


Tazy už měl plán dvě. Simir a Wenóš mě kryli z haly, já slezl do haly přes okno a dostal jsem se na jeden z nosných sloupů, z něhož jsem mohl pálit do patra z lepší pozice. Dostal jsem dva, i když to opět vypadalo, že jim to nedošlo.


Když jsem se chtěl vrátit, abych nemusel balancovat pět metrů nad zemí, v zorném poli se mihl stín, ihned kvér do aktivní palebné pozice a dvojvýstřel. Jistota je jistota. Bohužel ten stín se mihl cca metr od ústí hlavně, takže to bolelo určitě dost pekelně, navíc jeden zásah byl na sto procent HEAD SHOT!


Pak mě někdo asi dostal, ale z těch kulek, které všude kolem mě začaly hvízdat, to mohl být i odraz, přesto jsem přiznal... Nerad bych těch několik metrů plachtil na znak jen kvůli nějakému RAMBO štýlu...


Skwater SkoM